Глаголиця• 02 апреля 2025
Лактоза
Як ви зрозуміли що у вас непереносимість лактози? У мене в раціоні багато молочних продуктів, деколи не дуже добре почуваюсь після їди, ніби живіт надувається. Думаю чи це звʼязано з лактозою чи ні.
Галя із Дарниці• 02 апреля 2025
спочатку намагалась зрозуміти від чого саме. виловила молоко (вживаю з кавою)
здала аналіз.
Глаголиця
• 02 апреля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
здала аналіз.
як цей аналіз називається?
Глаголиця
• 02 апреля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
ПЛР. Генетика. Лактозна непереносимість
дякую. тепер не вживаєте молоко чи замінили на безлактозне?
Галя із Дарниці• 02 апреля 2025
Ответ дляГлаголиця
рослинне лише.
безлактозне теж шлунок не хоче. підозрюю що якість в нас така собі(
Вчителька з мікрорайону• 02 апреля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
рослинне лише.
безлактозне молоко - це звичайне молоко, але додана лактаза
в мене теж не перетравлюється, виключила з раціону
Галя із Дарниці• 02 апреля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
отож. тому вживаю рослинне
фрау Гітта• 02 апреля 2025
Після вживання молочки виникає симптоматика в ШКТ, втома, головний біль. Вилучила з раціону всі молочні продукти, також не купую препарати у складі ких є лактоза. Аналіз не здавала.
Замріяна• 02 апреля 2025
у мене лактазна недостатність с/с, тобто повна, і алергія на казеін (на обидва А1 і А2), замінюю рослинним молоком.
найбільше подобається бананове, але воно дороге. підібрала гречане, майже в 4 рази дешевше бананового і кава з гречаним смаком це щось дуже оригінальне
аналіз на харчові алергії здавала для себе щоб розуміти де у мене проблеми, а на лактозу призначила гастроентеролог дочці і я заодно з нею здала