Сегодня сержусь• 02 апреля в 15:35
Видели? ПУгачева выпустила новую песню. К сожалению, "о наших мальчиках"
Песня о маме и сыне что "погиб" на войне в Украине что мать его отпустила. Не про убийцу который пошел убивать, а про погибшего невинного ваньку.
фу
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
она поняла, что ее аудитория- русская. это гыдко.
та вот не ясно ее мотивация. не понимание или что-то другое за этим стоит? Навальная ж тоже так говорила.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля в 15:37
Ответ дляСегодня сержусь
я ж вам пояснила. она будет зарабатывать на русс. аудитории
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:38
Ответ дляМожу брикнути
Вам 1 теми мало?
я не видела тему
Можу брикнути• 02 апреля в 15:39
Ответ дляСегодня сержусь
я не видела тему
Сьогодні вночі була, ліньки шукати
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:39
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
зарабатывать = подыгрывая рос пропаганде, оплакивая убийц как ’погибших’
фу,
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:39
Ответ дляМожу брикнути
Сьогодні вночі була, ліньки шукати
вы странная? не все тут сидят круглосуточно
Сирожено_пирожено• 02 апреля в 15:40
Ответ дляСегодня сержусь
Пытается донести до тупых мамок хоть вызвав в них жалость к собственным детям . Может, одна из сотни не пустит на войну - уже плюс.
Доктор Хаос• 02 апреля в 15:40
Ну слушайте, она хотела как лучше + хайп. А вы тут теории конспирологии. Она против войны с Галкиным, и поддержала Украину публично, без параллелей и двойных смыслов. Этого достаточно
КонФФетОшка• 02 апреля в 15:41
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так она сама - русская, не удивительно, что поет о своих. Войну она не поддерживает
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:41
Ответ дляДоктор Хаос
я знаю что против, поэтому и диссонанс с этими песнями.
как можно быть против но оплакивать убийц?
Цідило правди• 02 апреля в 15:41
Она открыто выступила против своего режима. Выехала из страны. Поддерживает Украину.
Доктор Хаос• 02 апреля в 15:41
Ответ дляСегодня сержусь
я не видела тему
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:42
Ответ дляДоктор Хаос
ок, тут нет моратория на темы, поэтому отдохните
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:42
Ответ дляЦідило правди
а зачем тогда новые песни с оплакиванием ’наших мальчиков’?
Можу брикнути• 02 апреля в 15:42
Ответ дляСегодня сержусь
А ви яка??
1. переглядаєте рос шлак
2. знаходитеся в полі рос впливу
3. несете це лайно сюда
4. сподіваєтеся шо мамки шось там поймуть?? Не зрозуміють. Вони пишаютья своїми синами, пишаються що можуть завойовувати, йти війною на інші країни, навіть на сусідні, котрі називають братськами, пишаються що сильні та могутні, що можуть катувати, гвалтувати. Горбатого могила виправить, а їх і це не виправить.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3698721 насолоджуйтеся.
1. переглядаєте рос шлак
2. знаходитеся в полі рос впливу
3. несете це лайно сюда
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:42
Ответ дляСирожено_пирожено
так тупые мамки думают что сына спасать пошел + бабки
Можу брикнути• 02 апреля в 15:43
А від цього у вас сліз нема??
Дивися світе і почуй!
/Ірпінь/
Сім´я: чоловік, жінка,три доньки 5,8,17 років. Орки
поселилися в їх домі. Чоловіка розстріляли одразу в той же день. Ґвалтували жінку, а потім на очах жінки вони ґвалтували дітей. Дівчата 5 i 8 років померли від зґвалтувань і травм. Жінка і донька 17 років- вижили, але в лікарні у важкому стані. Як їм жити далі?
/Гостомель/
Сім´я: жінка і син 16 років. Сина застрелили. Жінку
ґвалтували і били понад три тижні. Вона померла від
травм. Сім´ї немає.
/Ірпінь/
Жінка, чоловік, дочка 11 років і собака.
Чоловіка застрелили, собаку різали на протязі 4-x
годин, на очах у дитини і жінки. Жінку більше тижня
ґвалтували на очах у дитини. Дитину не чіпали. Як
жити далі?
/Буча/
Молода сім´я- чоловік і жінка. Знайшли мертвими. У чоловіка вирізані статеві органи. У жінки порвані
статеві органи і травми голови. Все, немає молодої
сім´ї.
Гвалтували дівчат і хлопчиків від народжених до старості.
/Буча/
Шистирічного хлопця гвалтували на очах матері, він посивів, а потім маму.
Маму і дочку 15 років і 18 років. Гвалтували так, що померли, мати і 15 річна донька. У кімнаті мучили 18 річну, ще чотири дні посеред трупів, матері і сестри, випустили і наказали розказати, що вони робили. Полем доповзла до своїх.
До польщі привезли 15 дівчаток до 10 років, одна вагітна, у всіх порвані піхви...
Гвалтували дівчинку двох річну, а потім розпороли живіт.
-Кажете, то все путін? Ні. Це всі руzкіє психічно
хворі. Саме вони були в цих містах. Саме прості
росєяні ґвалтували жінок, дітей і по-звірячому
вбивали. Я бажаю, щоб вони пережили в своїх сім´ях подібне...
Ніколи не забудемо і не пробачимо!
Ґвалтують жінок, дітей, бабусь і отримують задоволення?!
Тут йдеться зовсім не про секс.. Вони отримують насолоду від знущань,які не те що уявити тяжко, а й написати про те. Вони робили те з нашими бабцями, вони роблять те знову, а їхні жінки чуючи, що він зґвалтував - хіхікають.😓
Нація від дитини до дорослого згнила. В людській подобі- дияволи!
Розривати промежину 5-річній дитині і знімати те на відео; різати груди вагітній жінці; скляною пляшкою розривати все там і дивитися, як до неї тулиться дитина, до мертвої закривавленої мами дитя… І це така мала частина біди, що переживають наші жінки. Трагедія душі, нестерпна біль тіла, смерть в муках…
Наше тіло зжимається від погляду на фото, але ми не маємо права мовчати про це. В соц. мережах, в переписках з друзями, знайомими закордоном, де лише можемо -маємо кричати про цю біль! Кожен в світі має про це знати!!!
Я писала це із сльозами, хай знають наші діти із роками.
ШИКІТКА. Г. І.
Вам все ще жаль російських мамок??
Дивися світе і почуй!
/Ірпінь/
/Гостомель/
травм. Сім´ї немає.
/Ірпінь/
жити далі?
/Буча/
сім´ї.
/Буча/
Ніколи не забудемо і не пробачимо!
ШИКІТКА. Г. І.
Вам все ще жаль російських мамок??
КонФФетОшка• 02 апреля в 15:43
Ответ дляСегодня сержусь
А вы думали, если она выехала и не поддерживает войну, то всех россиян считает убийцами и ненавидит?
КонФФетОшка• 02 апреля в 15:44
Ответ дляСегодня сержусь
Потому что ей жаль своих 🤷🏻♀️
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:46
Ответ дляКонФФетОшка
все кто пошел убивать в Украину - убийцы, или для вас нет?
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:47
Ответ дляКонФФетОшка
Потому что ей жаль своих 🤷🏻♀️
они убийцы, жалеть убийц? ну давайте споем песенку о чикатило, как он не хотел, страдал но убивал. У него было такое сложное детство, плохая мама. Все дружно ему посочувствуем, он жертва обстоятельств
ПироженкА• 02 апреля в 15:47
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А наши некоторые ’артисты’ зарабатывали и зарабатывают и им не стыдно. Так что.
Гигиенишвили• 02 апреля в 15:48
ооо, почався вой...
ви хоч слова пісні послухайте там: проклята війна, мати коли відпускала на війну - біси поплутали...
невже це не вказує на її засудження війни? чого шукати підтексти? вона вже неодноразово довела свою прихильність до України
КонФФетОшка• 02 апреля в 15:48
Ответ дляСегодня сержусь
Причем здесь я? Что за мода постоянно переходить на личности? Мы говорим о ней. То, что они убийцы все для вас, не означает то, что она думает так же
Она - русская и хоть и против войны, но своих не считает убийцами и врагами
Сегодня сержусь
• 02 апреля в 15:48
Ответ дляПироженкА
вы оправдываете убийство росиянами украинцев, потому что какие-то наши где-то тоже? или к чему вы это приплели
КонФФетОшка• 02 апреля в 15:50
Ответ дляСегодня сержусь
Еще раз повторюсь. Они убийцы для вас, а не для нее
Песню исполнила она, а не вы
Она русская, а не украинка
Ее народ россияне, а не украинцы
Песню исполнила она, а не вы
Она русская, а не украинка
Ее народ россияне, а не украинцы