Woman_in_Love• 21 февраля в 19:15

Пам´яті Небесної сотні

Вмивається сльозами небо
За сотнею небесною журить
А нам би знати треба чи не треба
І як тепер нам в Україні жить

Пішли сини, Герої України
Поклали голови за волю, за нарід
Пішли вперед, назад не відступили скропивши кров´ю стяги й хоругви

Зима пройшла забравши найдорожчих
Одних найкращих з нації синів
Та вічно буде жить Небесна Сотня
У пам´яті прийдешних поколінь...

Лютий 2014

На той момент це була одна з найтрагічніших сторінок в житті сучасної України. Було чітке розуміння, що це точка неповернення, що та як було раніше, вже ніколи не буде. Але На жаль ще не було розуміння перед яким монстром ми повстали.
Істеріомама• 21 февраля в 19:18
Так і весною 19го у багатьох не було розуміння, наскільки вони все ’усугубілі’
Лунтик-паунтик• 21 февраля в 19:19
Удалено администрацией...
Та легко!• 21 февраля в 19:20
Отмотаем назад, все всё знают, что происходит дальше. Выйдут хоть 10 человек за асоціацію о хрен пойми зачем?
Неправдиша• 21 февраля в 19:22
Удалено администрацией...
Неправдиша• 21 февраля в 19:23
Ответ дляІстеріомама
19 год это следствие уже майдана
Істеріомама• 21 февраля в 19:25
Ответ дляНеправдиша
19 год это следствие уже майдана
Был шанс не провалится в .овно по уши
Брюльтик• 21 февраля в 19:36
Ответ дляТа легко!
Вийдуть.Не турбуйтеся.Не всі какая разніца.
Героям Небесної Сотні вічна слава!!!
автор Woman_in_Love • 21 февраля в 20:07
Ответ дляТа легко!
Так для москалів Майдан був лише привід не причина, а саме привід, як до прикладу в Першій світовій війні вбивство Франца Фердинанда. Якщо не це , так би інше було б приводом для того щоб москалі напали
Та легко!• 21 февраля в 20:12
Ответ дляБрюльтик
Героям Небесної Сотні вічна слава!!!
А вы можете назвать конкретные, ощутимые последствия подписания ассоциации с ес ? Вот хоть пару пунктов, что изменилось? Хотя-бы с 14 по 21 год. Ну что б понимать за что небесная сотня стояла
Та легко!• 21 февраля в 20:27
От интересно) некому соболезнования, слова памяти сказать, некому....нечего...тишина...
автор Woman_in_Love • 21 февраля в 20:27
Ответ дляТа легко!
Взагалі-то масові протести почались не через асоціацію. Масові протести почалися саме після побиття студентів беркутом. Люди стояли в першу чергу проти тоталітарної влади
Та легко!• 21 февраля в 20:28
Ответ дляWoman_in_Love
Ну да, ну да.... сейчас бы тем студентами в глаза глянуть
Та легко!• 21 февраля в 20:29
Ответ дляWoman_in_Love
Оглянитесь, много поминающих?
Аноним НаВсеГда• 21 февраля в 20:35
Ответ дляWoman_in_Love
А шо там было тоталітарного аж интересно?
Сейчас, кстати, не просто бьют, а убивают мужиков в ТЦК и ничего- никто рот не открывает. Нерабы, ага.
автор Woman_in_Love • 21 февраля в 20:41
Ответ дляАноним НаВсеГда
Якщо вам Ок Що вас можуть побити за ваші переконання то Це ваша справа. Що побиття студентів не ок для мене так само не ок і свавілля ТЦК
Тро Нью-Йорку• 21 февраля в 21:50
Ответ дляWoman_in_Love
І що отримали? Це було варте смерті?
Аноним НаВсеГда• 21 февраля в 22:25
Ответ дляWoman_in_Love
Так бегите на майдан. Поводов достаточно. Или боитесь нашей молодой демократической власти?
АсобеннАя• 22 февраля в 07:00
Ответ дляWoman_in_Love
Кто то приказал так сделать, чтоб возмущение народное поднять и чтоб был переворот. И в общем то не просто так там люди стояли. Помню автобусы, помню проплаченность... Кому он был выгоден, давайте подумаем?

В Англии, к приимеру, жёстче митинги разгоняют, и ниче. А у нас побили студентов- и на тебе, гос переворот с будущей войной и потерей территорий. До чего же люди тупые...
автор Woman_in_Love • 22 февраля в 11:17
Ответ дляАсобеннАя

Ну якщо Ви стояли в Маріїнському парку за гривні під біло синіми гасла, то Ваші проблеми. Якщо Ви тупа то також Це Ваші проблеми, а не ´´люди тупые´´
А ще почитайте що таке державний переворот.
автор Woman_in_Love • 22 февраля в 11:28
Ответ дляАсобеннАя

Державний переворот - це насильницька та неконституційна зміна влади в державі або збройний виступ армії проти державної влади внаслідок таємної змови. Державний переворот, як правило, є зміною при владі однієї фракції правлячої верхівки на іншу. Така зміна влади здійснюється, зазвичай, невеликою групою людей, частіше — але не завжди — військовими і не має підтримки більшості населення.
Україна - це парламентсько-президентська держава що має три гілки влади зокрема виконавчу законодавчу і судову. І чомусь після втечі Януковича і вашого так званого перевороту всі гілки влади працювали, жодного урядова будівля не була захоплена. Парламент включно з ригами продовжував працювати.
То точно ,, люди тупые,, чи може в дзеркало подивитесь?
Брюльтик• 22 февраля в 12:04
Ответ дляАсобеннАя

Який госпереворот?
Знов кацапська методичка.
АсобеннАя• 22 февраля в 13:23
Ответ дляБрюльтик
Який госпереворот?
Знов кацапська методичка.
100%. В отличии от урапатриотов- я с семьёй до сих пор в Украине, никуда не уезжаем, каждый день шахеды и обстрелы (рядом ЛБС). В 2004 году (Помаранчева революция) приходилось прыгать и ездить в Киев, я помню те автобусы и ту оплату, студентами ещё были, тупыми (делать было нефиг). После этого выводы были сделаны. Но упоротым этого не дано увидеть и понять...

И мне кто-то что ещё будет рассказывать...

Пропаганда работает вижу отлично.
Не с Польши ли пишите?
Брюльтик• 22 февраля в 13:24
Ответ дляАсобеннАя

Пропаганда работает вижу отлично.
Не с Польши ли пишите?
Ні.З Києва.Урапатріоти на місці.Хтона фронті,хто волонтерить.
Але упоротим не понять,Ви праві.Щодо себе.
АсобеннАя• 22 февраля в 13:30
Ответ дляWoman_in_Love
Конечно тупые, мы сейчас выгребаем из-за этого всего. Помню мне патриот шото там доказывал в 2013 году, потом оказалось он выехал с семьёй в Польшу, так как по его словам невозможно стало в Украине жить. Ну а мы тут до сих пор живем. Налоги платим, детей в школу/садик водим.

Точно- с расстояния хорошо быть патриотом. И гнать остаток мужчин на фронт, так как ’до останнього українця’.
Зато депутаты с бронью и детки их где...а - в Европе. Ага...
АсобеннАя• 22 февраля в 13:36
Ответ дляБрюльтик
Та я бачу, що вас усіх там все влаштовує. Бо якщо б не так- знов скакали б, ні?) Шахеди літають не кожен день, як у нас. Та і повітряних тревог у вас менше. Зато ми вигребаємо знатно, нажаль...
Брюльтик• 22 февраля в 13:53
Ответ дляАсобеннАя
Всі хто був на Майдані,зараз на фронті.
АсобеннАя• 22 февраля в 17:30
Ответ дляБрюльтик
Всі хто був на Майдані,зараз на фронті.
Ога, ’куля в лоб’ так точно
Брюльтик• 22 февраля в 20:08
Ответ дляАсобеннАя
Ога, ’куля в лоб’ так точно
Ви не в собі?
Смішно?
АсобеннАя• 23 февраля в 07:11
Ответ дляБрюльтик
Ви не в собі?
Смішно?
З Вас смішно.
Бо Ви кажете одне- а насправді все по іншому.
Брюльтик• 23 февраля в 12:37
Ответ дляАсобеннАя
З Вас смішно.
Що по іншому?Ви так далекі від учасників Майдану,як від Сонця.Ржучий смайлик в такій болісній темі Вас гарно характеризує.