Ластовиння• 02 апреля 2025
Джуді Муді 8 частина, питання
В кого є 8 частина Джуді Муді, підкажіть чи наприкінці книги мало бути 5 наклейок? Можливо хтось може зробити фото яка там наклейка по центру?
В інтернеті шукаю, нема фото саме цієї сторінки.
Доль Чекомбана• 02 апреля 2025
Ластовиння
• 02 апреля 2025
Це я тему невдало сформулювала.
Книга дитяча, я сама була не в темі донедавна.
Суть в тому, що мама позичила її в однієї своєї знайомої для іншої знайомої. Книга наче нова, читати її потрібно було обережно, зараз її повернули мамі, а я бачу, що наче 1 наклейки не вистачає. А до цього я книги не бачила, чи була наклейка не знаю.
Завтра мама її повертатиме і не хоче запитувати чи була наклейка. А в мене підвищене відчуття відповідальності.
Доль Чекомбана• 02 апреля 2025
Ответ дляЛастовиння
Ось ця сторінка.
Сделайте скрин готовой и обратитесь где печатью занимаются, вам ее 1в 1 ту наклейку сделают