Кредитная• 02 апреля 2025

Вопрос к тем, кто критически настроен по отношению к вакцинации

У вас был личный опыт или опыт близких, знакомых, когда было подозрение о серьезных побочных эффектах от вакцины? Или вы по другим причинам начали скептически относится?
Результат:
вже голосів: 122
56 (45.9%) Был негативный опыт
25 (20.49%) Только за вакцинацию
21 (17.21%) По другим причинам против
19 (15.57%) Результат
1 (0.82%) Другое
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
есть
зачем фармкомпании тратят миллионы на клинические исследования, если есть Вы?!
Найкоротше дослідження вакцини тривало всього 4 дні.
І на відміну від ліків, які досліджують з плацебо, вакцини досліджують в порівнянні з іншими вакцинами.
Якщо ви знайдете і почитаєте дослідження вакцин, то будете здивовані що навіть смерть після вакцинації вказують що по невідомій причині помер.
І важливо читати не тільки висновок, а все дослідження. Там дуже великі відмінності можуть бути між дослідженням і висновками (від зацікавлених осіб).

-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
они же по-разному действую, и все провоцируют тромбоз?
не, я без понятия, просто звучит странно
ну и вакцина не может вызвать тромбоз сама по себе, быть провокацией может, но это надо чтоб еще другие факторы сошлись
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Я отношусь нейтрально к любым прививкам, пока их не начинают заставлять делать насильно. К примеру, как было с вакциной от ковида. Особенно возмущало то, что ’дитачек’ до 18 с этим не трогали, как же, их жалко, это же экспериментальная вакцина, а раз ты взрослый, то уже отжил свое, тебя не жалко, отдай себя на опыты. Если такое повторится еще когда-нибудь, то я горло перегрызу, но не позволю ничего себе колоть, пусть сами своим дитачкам колят.
То українським діточкам пощастило. А в багатьох країнах і дітям вкололи по кілька доз. В деяких країнах починаючи з 6 місяців. Школярів вчителі возили на стадіони на уколи (без батьків все порішали). Папа хотів відмовитись, їх з дочкою-підлітком запросили на розмову, роз´єднали, дівчинку насильно обкололи, вона кричала і виривалась (відео).
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
у знайомих дві дитини новонародженні підряд загинули відразу від вакцинацій, третю категорично не дозволяють вакцинувати і її не хотіли брати ні у школу, ні у інші навчальні заклади
І лікарям байдуже, що в цій сім´ї мало бути троє живих дітей, а не одна.
Я про таку ж трагедію читала в книзі ’Безжальна імунізація’. Перша дитина померла від БЦЖ в роддомі. Коли мама народжувала другу дитину, то кричала щоб не робили щеплення. Але в совку всі повинні бути однакові, наколоті - друга дитина теж померла від БЦЖ.
Третю дитину ця жінка народила вдома.
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляФрикаделька
А що, є моновакцина від правця?
Є. І імуноглобулін є (для екстренної профілактики правця).
І від кору є моновакцина. Але в Україну вакцину від кору не завозять, тому хто хоче тільки 1-2 хвороби, колять одназу 3 - кір+паротит+краснуха.
Хоча в українських законах тільки від кору щеплення обов´язкове (не примусове, можна відмовитись). А щеплення від краснухи і паротиту необов´язкові:
http://www.privivok.net.ua/node/56
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Дівчата, ще хочу висловити свою думку. Мені здається, що антивакцинатор ніколи не переконає вакцинатора, поки у людини не з´явились яеісь підстави і сумніви. Я по собі дивлюсь. Раніше наврят чи мені б довели, що не треба вакцинуватись, а коли сама повигрібала все це, то зараз вже мені наврят чи доведуть протилежне. Зараз вже обираю за вірогідністю ризиків. Від сказу-без варіантів, лікування нема. Все інше-під великим сумнівом.
І да, я знаю, що ті, хто вакцинують, зараз щі мною не погодяться).
Хай все буде добре у всіх).
Хтось вчиться на своїх помилках, хтось вчиться на чужих помилках.
А хтось взагалі не вчиться.
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляМне без сахара
20 років тому щеплювали від гепатиту? Дітей? Цікаво де?
Вакцину від гепатиту Б десь 20 років тому додали в український календар щеплень.
При чому не тільки для немовлят, а й для підлітків, і для дорослих. Для всіх, хто захоче отримати свої 3 дози вакцини.
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
У сына моей двоюродной сестры случился откат сразу после вакцинации в год с лишним.. До этого нормально развивался, сейчас глубокий аутист. Я так понимаю откат бы все равно произошел рано или поздно и аутизм это генетическая поломка, а не только реакция на вакцину, но у меня самой сейчас ребенку 1,8, я его еще не прививала, страшно до ужаса. И не привитый - страшно и прививать страшно, просто пипец, моя больная тема
Страшно, коли не вистачає знань. Ви щось читали про щеплення? У мене страху ніколи не було. Колись під час 1 вагітності і кілька місяців після родів ми разом з чоловіком перечитали багато інформації з різних джерел. Спокійно живем без щеплень. Впевнені, що зробили правильний вибір.
Єдиний мій страх, що дітей насильно вакцинують. Але вони уже підлітки, знають що щеплення це абсолютне зло.
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’ http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Сайт Захара Мілютіна:
https://bezdoz.info/статистика/

Что делать, если у ребёнка осложнение от прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002

-Ань-• 03 апреля 2025
В США є пару конгресменів, чиї внуки стали в результаті вакцинації аутистами. Вони в 2000, 2007, 2012 скликали з приводу масової шкоди і корупційних обрудок в цій галузі слухання в Конгресі. Тикали всю верхівку CDC мордою в лайно і витягували на світ багато цікавої інформації. Але далі це все не йшло, бо фарма індустрія має значно сильніші лобіські можливості ніж кілька розгніваних конгресменів. До того ж през. адміністрація і Клінтона, і Буша і Обами завжди була мега-лояльною до фарми.
Ось майже 4-годинне відео останнього з таких слухань (2012) присв´яченого конкретно зв´язку вакцин та аутизму:

(Federal Response to Rise in Autism Rates congressional hearings - C-SPAN (Unedited).
Десь з 13-ї хвилини виступає республіканський сенатор Dan Burton, чий внук став в результаті вакцинації аутистом. Далі протягом слухань цей вже покійний сенатор дуже наполегливо і якісно тикає американських бюрократів від здоров´я носом в їх брехню і обрудки. Дуже цікаве і пізнавальне відео. Але на жаль абсолютна більшість людей, що в нас, що в США витрачати 4 години на таку ’скукоту’ не буде. Краще серіал якийсь подивляться. А щодо вакцинації вони прочитають три абзаци на сайті МОЗ/CDC, де все просто, чітко, однозначно і жодних питань бути не може.
-Ань-• 03 апреля 2025
Англійською мовою багато матеріалів про щеплення.
-Ань-• 03 апреля 2025
За посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
’Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики’
https://archive.org/stream/b2136140x#mode%2F2up
-Ань-• 03 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
Кажуть ота Астора Зенека, взагалі, заборонена вакцина, і хто колов, в майбутньому ще відчують проблеми запалення мозку і тромбозу. Те ж саме про по 2+ пфайзерa і т.д
Прививки..у мене дві подруги, одна в школі, друга в універі мали поганий зір і косоокість через це, без окулярів і світлофор майже не бачили(.
Жоден препарат, який позиціонувався як ’вакцина від коронавіруса’ так і не став вакциною. То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
На пів ставки• 03 апреля 2025
Ответ для-Ань-
Який жах. Зараз почнуть вилазити наслідки ковідної вакцинації. А яку агресивну пропаганду розкрутили тоді. Головне у нас лікарі не вакцинувались самі, наших багато знайомих. Як хейтили антивакцинаторів, знущались. Фарміндустрія тоді добре заробила грошей. Сумно що ми не можемо захистити найцінніше від цих маніпуляцій, який хочеш закон приймуть і заставлять.
На пів ставки• 03 апреля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
есть
Тому що люди як ми, не для досліджень, а заробітку. Ви наївна дуже.
На пів ставки• 03 апреля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви від медицини взагалі далекі, не розумієте як і що працює, не позортесь.
На пів ставки• 03 апреля 2025
Ответ дляАльфасамка
в мене інше, хочу здохнути, чому відбирають це право у мене своїми вакцинами?
Скільки вам років, щоб так не цінити своє життя?
На пів ставки• 03 апреля 2025
Ответ дляСплюшка
у меня лично все детство была патологическая реакция на манту, но чхать на это врачи хотели до 13 лет, пока я просто не взбунтовалась. Мать послушно делала как врач говорит. А мне осточертело вечно чесаться, отекать, терпеть жжение и шариться годами неясно зачем по тубдиспансерам лишь бы им реакцию понаблюдать, которую уже 100 раз видели, но как идиоты надо еще раз ввести и снова взять те же самые анализы. Послала прямым текстом лесом всех. И чудом в карте появилось заключение об аллергической реакции на туберкулин! Лишь в 13! С иммунограммами и прочим годами братым. А все детство измывались! После родов у меня аллергии поперли как сумасшедшие на все, что только возможно (пыль, пыльца, красители, еда, атипические дерматиты, гиперреакция на нитриты, фосфаты, укусы и прочее), вплоть до отека Квинке, хотя до этого кроме вот той заразы и укусов комаров ничего никогда не наблюдалось, а я ребенок поколения ’Юппи’ (спасибо вам, добрые дяди и тети моего детства - пусть вернется вам сполна ваша ’забота’!).
Когда ребенок ожидался, мы с мужем где-то пол года наверное читали про каждую вакцину в деталях, обсуждали, анализировали все ’за’ и ’против’ по каждой. И в итоге пришли к выводу, что в наших текущих условиях рисков таки больше, чем вероятной пользы. Была лишь 1 вакцина, которую мы были бы согласны ввести в будущем ребенку, так как риски побочек были ниже ее вероятной выгоды. НО ее не существует в моно-варианте в нашей стране, поэтому - ’таки спасибо, нет’. В любом случае это рулетка, вопрос лишь стоит ли в нее вообще начинать играть. А когда маська родился с отягощенным анамнезом, вопрос и вовсе отпал. Плевать мне было на мнение медсестер и прочих ’знатоков’, которые рассказывали что ’это ничего страшного, пустяк, можно и не с таким’. Не им потом с этим грестись - сказать можно что угодно, никто ж не ответит в итоге за свои слова. Неонатолог интенсивной терапии только согласилась со мной и прямо сказала, чтобы до 5 лет как хотели крутились, но без прививок, а дальше уже будет видно по ходу развития событий.
В итоге первые 4 года с ребенком все абсолютно ок, ’впереди планеты всей’ развивался, даже забыли уже про все те начальные моменты, а потом резко бац - и неврология бахнула негаданно-нежданно в один момент. Слушала бы всяких ’вумных’, которые даже суть вопроса никогда не изучали, но пытались меня клевать тогда в роддоме, локти бы кусала еще в его младенчестве.
За все время убедилась в том, что те, кто ярче всех кричат о необходимости поголовной вакцинации, ровным счетом ничего вообще о ней не знают и никогда даже не читали хотя бы инструкцию к вакцине, не то что какие-то результаты исследований, статьи, научную литературу - они от этого далеки на расстояние космоса. Им хорошо со слепой верой на слово, а понимание сути процессов им ни к чему. Просто верят в ’будет как у всех’ (не зная даже при этом, что варианты то могут быть очень разные в итоге). Я же предпочитаю хоть как-то, но понимать и анализировать что собираюсь делать не просто со слов врача, котрого вижу второй раз в жизни. В любом случае, идеального решения в этом вопросе все равно не существует - как вакцина, так и ее отсутствие - одинаковые факторы риска. Только вот условия у всех очень разные уже на старте, и глупо всю толпу как однородную массу воспринимать и нагибать единым вариантом. Поэтому если человек вникал в вопрос и сознательно делал выбор - мне будет ровным счетом все равно вакс он или антивакс - он адекватный. Остальные - просто ведомая кем-то тупая масса, даже не подозревающая по сути с чем они имеют дело. А прозревающие лишь когда петух уже клюнет в пятую точку.
Яку одну моновакцину ви хотіли зробити?
Та легко!• 03 апреля 2025
Ответ для-Ань-
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21

Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21

Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21

Розумні ми були на другий день, бо датовані ті висновки кінцем 2021р.
Але, жадібність і розпиз...во наших чиновників стала нам хоч раз у нагоді- не дуже то витрачались на закупівлю вакцин або дешеві лайтові, типу короновака, не переймались примусовим вакцінуванням. Нас , дійсно, пронесло в цьому сенсі.
Вже почали вимагати десь ближче до кінця 2021- початок 22го. Ще ота дурна ковідна тисяча .Але потім війна і все накрилось.
Але, чорт, з цим Трампом схоже може знову загрожувати СНІд. Оце дуже невтішно.

Фрикаделька• 03 апреля 2025
Ответ для-Ань-
Підкажіть, будь ласка, як вам вдається спокійно жити, якщо існує ризик правця? В мене дитина щеплена тільки БЦЖ, але правця боюся....Дитині 10 років. Можливо, все ж доведеться АКДП робити.....
Ноунэйм• 03 апреля 2025
Ответ дляМне без сахара
Київ
Подружка розповідала про куму, тому хлопчику виповнилося б 20 років.
Виявилась якась неякісна вакцина.

А чому Ви так дивуєтесь?
У мене син 2011 р.н. Щеплення від гепатиту робили. Київ.

Раніше не робили?
На пів ставки• 03 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
поясніть про Снід будь ласка, і чому Трамп?