Викупана• 03 апреля 2025
Если большей части зуба нет.
Какие варианты ? Зуб с пролеченными каналами . Стояла пломба, плюс начал крошиться , было ползуба, ещё вот кусок выпал (((
Что делать ?
Вилами по воде• 03 апреля 2025
Ответ дляніколи такого не було
Реставрація і коронка зверху.
Це ненадійно. Краще культьова вкладка (метал чи цирконій) і коронка (металокераміка чи цирконій)
Света С Приветом• 03 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так я півроку назад була в приватника, то те саме, що мені образували макс 3500/метал/ в іншій клініці 5500 . Металокераміка не може бути 3000, хіба в лікаря розділено : коронка, вкладка, робота. Мені сказали 3500 за все, метал
Я вище розписала. Зараз як раз лікую
ніколи такого не було• 03 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну клініки різні є, різні ціни, різні міста
Я только за!• 03 апреля 2025
Ответ дляСмешнюча
Делают реставрацию. У меня один такой 5 лет уже, а было треть примерно. Внешне вообще незаметно.
У меня тоже лет 20 стоят наношенные 6 внизу и тогда брекеты носила и сейчас в 40 с брекетами хожу , ортодонт все на коронки раскручивает , но мой лечащий другого мнения я ему доверяю
Я только за!• 03 апреля 2025
Автор просто на коронке врач заработает хорошо на пломбе меньше также как на винирах ))) поэтому нормального врача найти тяжело
Света С Приветом• 03 апреля 2025
Ответ дляЯ только за!
Насправді лікарям все одно що лікувати.
Реставрація зуба це завжди ризик. Зуб буде кришитись.
Ви відреставруєте зуб за 1500-2000
А він через півроку розкришиться.
Ви ж не скажете, ой це моя помилка була реставрувати, напевно скажете що лікар криворукий
Ви відреставруєте зуб за 1500-2000
А він через півроку розкришиться.
Українська зірочка• 03 апреля 2025
Ответ дляAlex_Kri
Не факт, что на коронке заработает больше
Вам як спеціалісту можна вірити, меті теж здається , що на коронках не велика маржа, особливо на бюджетних