Ms. Похвала• 23 марта в 22:40
Карієс на старій пломбі
чи варто змінювати стару пломбу, в якої вже почорніли контури і видно, що знизу почорніло, якщо зуб не турбує взагалі?
зуб живий, пломбі років дуже багато)
Ms. Похвала
• 23 марта в 22:44
Ответ дляМию вікна у мороз
Сколько лет пломбе?
більше 10 років. може 15
Ms. Похвала
• 23 марта в 23:06
Ответ дляМатьЧасть
Я б не чіпала. Міняти пломбу - це глибше висверлювати дірку
але ж так карієс зайде глибше.
мова саме про пломбу, яка почорніла зсередини
МатьЧасть• 23 марта в 23:12
Ответ дляMs. Похвала
але ж так карієс зайде глибше.
Якщо саме пломба почорніла, то хай собі буде чорна, якщо зуб не передній. Не обов´язково карієс зайде глибше. Або коли зайде, тоді відчуєте. І підете міняти.
Подмигашка• 23 марта в 23:21
Ну дивіться, пломба ’кріпиться’ до частини зуба, яка лишилася. З часом пломба може відколюватися або порушуватися щільність. Якщо ви говорите про чорне, то висока вірогідність, що почався карієс, тому я би не чекала коли почнеться запалення,яке дасть про себе знати.
Елена 1919• 23 марта в 23:22
У меня много таких зубов было.обновила пока не зашло слишком глубоко.хотя стоматолог сказал,что если не беспокоят,то можно и дальше так ходить со старыми пломбами
Мию вікна у мороз• 24 марта в 00:32
Ответ дляMs. Похвала
більше 10 років. може 15
Вам надо снимок зуба сделать и посмотреть, что с ним. Без снимка зуб не стоит трогать