Фея_3уровень• 03 апреля в 11:24
Знову садочок
Дивлюся з вікна прогулянку. Діти дошкільнята катаються на мотоциклах; середні діти в піску. Малі - вчотирьох лізуть на двомісну машинку, типу двоє там сидять, дві(і моя) лізуть. Одна при цьому мою штовхнула, та впала і встала, ну і та мала влізла третьою. Моя стоїть , дивиться, вже хвилин 10. Вихователі триндять собі. Мені не подобається що ніяк з ними не грають щоб всі буди при справі і на шаталися самотньо. Всі діти старші 3,8. Мря 2.8р. Здачі не дає, комунікує ж теж мабуть вербально менше. Коротше хай самі розбираються чи якось сказати вихователям щоб якось організовували прогулянку може?
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:26
Не дуже розуміюся на дитячій психологіі, але якщо іі ображатимуть діти, то буде отшельніком ще…можу помилятися.
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля в 11:27
Ответ дляФея_3уровень
это вы решили научить их работать? нуну...вот оно им надо? им надо день отбыть и вссе.
Ондатрова шуба• 03 апреля в 11:28
Бля. Для чого віддавати таку малу дитину в садок і сидіти з вікна спостерігати цілими днями, бо немає чим зайнятись
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:35
Ответ дляБаба Йога
Зп на жаль не стимулює
Піди знай..може якщо приватний, то там більш менш прийнятна зп
Горлаю зрання• 03 апреля в 11:35
Прогулки никто и нигде в гос садах вам организовывать не будет. Дети учатся играть и комуницировать
Ондатрова шуба• 03 апреля в 11:36
Ответ дляФея_3уровень
Яка? 12 тисяч? Ну 15 максимум
Ондатрова шуба• 03 апреля в 11:37
Ответ дляAnnaOst
Це взагалі то називається вільна гра, найкраще для дітей) а як вони мають гратися з дітьми на вулиці по вашому?
Та ще й у молодшій групі.
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:37
Ответ дляОндатрова шуба
Бля. А якого чорта жити в світі, будучи такою злою на весь світ. Яка мала?! Майже три роки мала?! А коли - перед школою? Нема що сказати, чого заходити. Ну чесне слово. Не жінка, а якась статуя
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:38
Ответ дляОндатрова шуба
Яка? 12 тисяч? Ну 15 максимум
Та я не знаю, мені однаково
Ну стоять як пам‘ятники.
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:39
Ответ дляAnnaOst
Та я і запитую
Тут писала жінка, вихователь теж. Казала що нмтафети, збір по кольорах листків восени. Чи ще чогось.
Ондатрова шуба• 03 апреля в 11:39
Ответ дляФея_3уровень
Ну чогось же лиш ваша такого віку. Всі ж інші мали таких дітей не віддають в садочок.
Ондатрова шуба• 03 апреля в 11:40
Ответ дляФея_3уровень
Та я не знаю, мені однаково
Ну стоять як пам‘ятники.
А де їм ще постояти як пам´ятники? Не на побаченні ж. Не будьте такою злою. Нехай відпочинуть дівчатка.
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:42
Ответ дляОндатрова шуба
Бо віддали в два державних, там по 30 дітей в яслах. Саме від приблизно два з чимось роки.
А ці - наші - набрали дві групи по віку - нормальну і змішану. А зараз я узнаю що ще й ці дві об‘єднали, і вийшло всі вікові групи в кучі.
Я і поо англійську писала тему - дошкільнятам треба, малим - ні. І сидить дитина вчить англ.
Обіцяють обіцяють окремо малих зробити, все ніяк
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:42
Ответ дляОндатрова шуба
А доця як тоді. Хай ходить бродить, да?
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:43
Ответ дляОндатрова шуба
Буде сон , тоді і відпочили б. Після сна - їжа і «самозаняття», і то я до сна забираю особисто
КараПузовна• 03 апреля в 11:44
Ответ дляФея_3уровень
Вы за обычный сколько платите? Есть 20 тысяч за частный платить? И да, если есть вопросы, это к воспитателям. А если не нравится, то сами идите воспитателем, потом отпишитесь о своих подвигах. Если что, я не защищаю тех, кто пи@дит , а не занимается прямыми своими обязанностями, будучи воспитателем и маленькая зарплата не оправдывает их халатного отношения к своей работе, факт.
КараПузовна• 03 апреля в 11:47
Ответ дляОндатрова шуба
Соседи водят в ясли, в группе 15 человек и все дети почти с 2.5 ходят и ничего. Нас вообще в 6 месяцев отдавали в ясли и тут полёт людям работать нужно, вот и отдают.
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:51
Ответ дляКараПузовна
Я поки змогла «влізти» лише в приватний. В державному подруги дві платять щось по типу 200/міс. Навіть їжа безкоштовно.
Я віддала з міркувань що вдомі і нудніше, і щоб спілкувалася з однолітками. І сон у них одразу в укритті, тобто іх не смикають туди сюди у разі тривоги. І прямо під домом, 100 метрів. І дітей - там по 30, а тут 14 (було. Поки не приєднали дошкільнят)
Сподівалася на увагу. Раз дітей менше в два рази ніж на виховательку у державному.
Фея_3уровень
• 03 апреля в 11:52
Ответ дляБаба Йога
У нас країна така. Вчитель, лікар, - самі відповідальні професії найбільш нецікаві з точки зору доходів. Але ж не наша вина це. І не доньки. Я просто не знаю що робити - навчити ляща дать якщо хтось штовхне? Ну так собі ідея…
Ондатрова шуба• 03 апреля в 11:53
Ответ дляКараПузовна
Я не проти коли віддають бо треба. Автор же віддала і тільки те й робить що слідкувати з вікна і строчить з претензіями. Кожен день є тема. То чого стоять вихователі, то чого вивели на прогулянку, то нащо англійський. Кожен день тема.
КараПузовна• 03 апреля в 11:54
Ответ дляФея_3уровень
Ну, вот куда соседи водят, то именно ясли две группы. Думаю это на первый год, пока привыкнут дети, а потом скорее всего объеденят.В частном 20 человек, но скажу одно, очень многое зависит от воспитателей, а не садика.
Фея_3уровень
• 03 апреля в 12:00
Ответ дляОндатрова шуба
Блін та йдіть лісом! Я втретє з січня місяця написала! Глючена взагалі?! Да, дивлюся. Якщо Вам на свою дитину нецікпво подивитися, чи зір нп дозволяє, чи така сильно занятаЯ, то будь ласка🤷♀️що за критика дивна?! Хай Ваших дітей на кригу садіть і луплять інші діти - будь ласка!, я до чого-то тут?😀
Фея_3уровень
• 03 апреля в 12:01
Ответ дляКараПузовна
Батьки їх хвалять
Але. На основі чого - поки я не розумію. Хіба що діти вже самі можуть розповісти - мол на англ вивчили те, а танцях те. А моя може тільки мказати що да, поїли, да, гралися.
Цвіпканя• 03 апреля в 12:28
Ваша дитина лізе в машинку, в якій вже сидять діти, і сильно переживаєте, що вона не дає здачу? Оце нахабство....
Цвіпканя• 03 апреля в 12:29
Ответ дляФея_3уровень
Посадили б поруч свою дитину і дивилися б. Але вам цікаво не на свою дитину дивитися, а на виховательок.