Мені буде 42. З 40-ка років я на пігулках від підвищеного тиску (бісопролол). Зараз тиск на пігулках тримається 125- 130 (я саме про верхній, в мене він підвищений, нижній у нормі). Без пігулок 135-140. Це ж дуже рано для мого віку, так? Розумію, що все індивідуально, але все ж... Хочу поцікавитись у скільки років у Вас почались проблеми з гіпертензією. Дякую за відповіді. І я не та шалена дівчина з тиском, якщо що. Питання про тиск задаю вперше.
Ответ длягаллея
в 52 роки.. але я перенервувала ..стала міряти тиск.( я його не відчувала) пішла до лікаря. здала кардіограму, узі щитовидки, брюшної порожнини, кучу аналізів на гормони, кров, вітаміни. я здорова, всі показники в нормі.. більше тис не міряю.
В мене теж на фоні стресу певно почав підніматися.. До повномаштабного проблем не було.
Але б хоча б ближче до 50 .... але ж в 40((
Дякую за відповідь.
Людмила_89• 03 апреля 2025
У мого 38 річного чоловіка на вихідних 170\120 не могли збити, холестерин зашкалює, цукор на межі, вже є толерантність до глюкози... і повний ігнор змінити харчування і схуднути. Здорове харчування йому несмачне
Ночка_темная• 03 апреля 2025
Десь після 35 почало. Причому в молодості завжди було понижене. Так і казали лікарі, в кого в молодості низьке, з віком підвищене стає
PodolyankaUA• 03 апреля 2025
Вперше виявила підвищений тиск, коли мені було 21 рік.
За роки з гіпертонією тепер це гіпертонія 2-3 ст. ризик 3.
У мене спадкова гіпертонія.
Ответ дляPodolyankaUA
У мене спадкова гіпертонія.
Дякую за відповідь. Ви приймаєте якісь ліки? Якщо це бісопролол,, то в якому дозуванні. І з яким зараз тиском живете на ліках?
PodolyankaUA• 03 апреля 2025
Ответ дляArtPix фотовышивка
Так. Щодня. Постійно 2 препарата (антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ + діуретик, або антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ + бета-блокатор), іноді додаю антагоніст кальцію.
Чому пишеться в діагнозі гіпертонія 2-3 ст. Якщо на УЗД серця виникають характерні зміни, на МРТ головного мозку є зміни, ознаки гіпертонічної ретинопатії при огляді очного дня.
З бета-блокаторів віддаю перевагу Егілок, купую 25 мг. Також Лозап 100 мг, Індапен 2,5 мг. Іноді додаю Амлодипін 5 мг.
Препарати доводять тиск до 140/90, буває і до 135-137/85. Але через 3 години знову починє підвищуватися. Кризи іноді бувають.
Ответ дляPodolyankaUA
Дякую Вам за таку розгорнуту відповідь. Бажаю Вам міцного здоров´я. А скажіть, будь ласка, скільки Вам зараз років?
PodolyankaUA• 03 апреля 2025
Ответ дляArtPix фотовышивка
Дякую.
Бажаю Вам міцного здоров´я.