ТебеОноНадось• 24 ноября в 14:06

Кто что делает с давлением 135/95?

Мое обычное ~110/60
Ничего не болит, просто в зеркало увидела, что на висках вздулись вены и решила померять давление:( Впервые такое
Не знаю связано или нет, но последнюю неделю и сегодня периодически кружится голова.
Понаблюдать или идти к врачу?
Мне 45+ 🥲

Я не Алина:)))
Оно само купилось• 24 ноября в 14:07
Вы в курсе, что тонометры на запястье не информативны с точностью?
Агент Пинкертона• 24 ноября в 14:07
Мені лікар казав, що гіпотонія може з віком перейти у гіпертонію.
Тобто зайти до лікаря точно не буде зайвим, але це не терміново.
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:13
сбиваю. но у меня механический. хотя у вас все равно повішено,даже если он ошбся на 5-7 единиц.нужно обсдедование . Мне давали направление на Липиды,холестерин и сахар. Еще щитовидка обязательно.все это можно сдать бесплатно по направдлению семейной или кардиолога в Синево. повышеный холестерин дает давление.Если вы в посл год набрали вес - 100%%
тиждень послідкувати-ранок і вечір якщо це постійцно-йдіть до л
ікаря,щоб потім жменями не жерти таблетки.
автор ТебеОноНадось • 24 ноября в 14:09
Ответ дляОно само купилось
В курсе
Но я не помню чтобы у меня когда-то давление измеренное таким тонометров отличалось от обычного в поликлинике.
Королева ганделику• 24 ноября в 14:10
Для вашого віку це нормальний підвищений тиск. Нічого не робити
жінка незаміжня• 24 ноября в 14:11
Вести дневник наблюдений хотя бы неделю: измерение утром и вечером. Если стабильно повышено - к врачу.
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:14
Ответ дляКоролева ганделику
повна дурня. нема віку і тиску. все контролюється. моя мама колись в 45 ось так спустила,то тепер має 200 в 65. бо упустила момент. оцей момент дуже важливий. автор упустить- організм звикає і підвищує сам. і так до 200 дійде.а потім вже пізно.треба жерти жменями. у будь-якому віці норма 115-120-125.
Сама кардіолог мені говорила- оці перші підвищення тиску треба зразу ліквідувати,пити слабенькі ліки.
Королева ганделику• 24 ноября в 14:14
Ответ дляСпайдерВумен
Чим загрожує тиск 135?
жінка незаміжня• 24 ноября в 14:14
Ответ дляКоролева ганделику
Ненормальний!
Немає ’норми’ для віку. Є загальні норми і максимум нормального тиску для всіх один.
жінка незаміжня• 24 ноября в 14:16
Ответ дляСпайдерВумен
От тому у Європі, мабуть, і живуть довго, бо приймають терапію від разу,як почалися збої, а не на 200 вже.
Холодная каша• 24 ноября в 14:16
Мне бета блокаторы назначили, по всем обследованиям либо норма, либо это не влияет
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:17
Ответ дляКоролева ганделику
Чим загрожує тиск 135?
тим,що він далі буде підвищуватися автоматично,якщо його не знизити. організм чомусь тиск підвищує. причина не знайдена. Через півроку буде 145,далі 150,160... це вам будь-який кардіолог скаже. норма 120 і крапка. якщо 135- треба знайти причину. в мене так само було.і мами було. мама думала так як ви. тепер вона гіпертонік 3 ступеню і ранок починється з Ебрантілу. А я зразу забила тривогу. Кардіолог сказала, молодець,що прийшла,виписала слабенькі ліки. перевірила рівень холестерину.Підвищений,знизила харчуванням.зразу тиск нормалізувався.
жінка незаміжня• 24 ноября в 14:18
Ответ дляХолодная каша
Блокатрри потрібні при серцевій недостатності. При звичайній гіпертонії інше призначають.
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:18
Ответ дляжінка незаміжня
саме так. а коли вже лупить 180,то пізно.судини вже знищені,поламані. треба пити коли 130,а не 180. одразу брати бика за роги.
автор ТебеОноНадось • 24 ноября в 14:19
Ответ дляСпайдерВумен
Год назад все было в норме.
У меня как раз через месяц годовой чек-ап у врача.
На сейчас у меня есть Candesartan 4 мг, мужу когда-то прописывали. Принять 1 таблетку?
Ніколи не збрешу• 24 ноября в 14:19
тиск вище 140/90 вважається високим.
зверніться до лікаря, пройіть обстеження - тоді вам призначать ліки для зниження тиску.
якщо такий підйом це вперше - ситуативно і за відсутності ліків - можете ноги в гарячій воді попарити. це трохи полегшить стан і тиск може зменшитися.
Королева ганделику• 24 ноября в 14:22
Ответ дляСпайдерВумен
То може все таки шукати причину??
У когось підвищена вага - підвищений тиск. Знизили вагу - тиск знизився теж, без таблеток. Це один з прикладів
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:20
Ответ дляжінка незаміжня
Ненормальний!
так,якесь дурепало ахінею пише про вік і тиск
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:21
Ответ дляКоролева ганделику
То може все таки шукати причину??
це все кардіолог визначає.. і все одно таблетки мають бути на поготові.бо організм вже підвищив.час від часу він підвищує і треба знати що пити. а не терпіти і не думати-само пройде.тиск сам не проходить.
Королева ганделику• 24 ноября в 14:21
Ответ дляСпайдерВумен
Удалено администрацией...
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:24
Ответ дляКоролева ганделику
Удалено администрацией...
автор ТебеОноНадось • 24 ноября в 14:25
Ответ дляжінка незаміжня
Не надо про Европу: я как раз тут
У мужа на профосмотре от работы давление было 145/100, так наш женералист сказал что ничего страшного. Выписал таблетки только тогда, когда после операции приходила медсестра делать перевязки и дважды давление было под 150: специально писала записку врачу ’обратите внимание на повышенное давление’.

Понятно что я сейчас буду каждый день мерять давление, чтобы уже с чем-то идти к врачу. Но очень неожиданно и больше пугает, что ничего не беспокоит:( Хотя сейчас вспоминаю свои первые роды и когда мне казалось, что у меня слабость и я теряю сознание, давление было 180/140:(
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:30
Ответ дляТебеОноНадось
Год назад все было в норме.
я не лікар. в мене на такі випадки Капропріл (не КАПТОПРЕС!), або Анапрілін 10 мг. Мені це підходить. Це слабенькі до тиску 140
Капопрес 0,5 табл. капропріл повністю
Moon shine• 24 ноября в 14:29
підвищений цукор= тиск підвищений.
гормони щитовидки не в нормі = тиск підвищений
холестерин більше 4= тиск підвищений
ліпіди не в нормі= тиск підвищений
MacOS-ница• 24 ноября в 14:30
Попробуйте сьогодні без пігулки. Попарити ноги, або гірчичник на литки. Лягти полежати, випити чай з мятою та ромашкою. Може впаде. Якщо ні, то пігулку або спазмолгону або но-шпи. Як що і після цього не впаде тоді чверть пігулки каптопезу або каптопрілу.
Спробуйте заспокоїти себе. І вище вам все правильно написали. До лікаря звернутись треба, але не прям що срочно срочно. Але треба буде
автор ТебеОноНадось • 24 ноября в 14:30
Ответ дляСпайдерВумен
Капопрес 0,5 табл. капропріл повністю
Ну да, они разные:(

Кандесартан:
Код ATX: C09CA06
Клинико-фармакологическая группа: Антагонист рецепторов ангиотензина II
Фармако-терапевтическая группа: Ангиотензина II рецепторов антагонист

Каптоприл:
Код ATX: C09AA01
Клинико-фармакологическая группа: Ингибитор АПФ
Фармако-терапевтическая группа: АПФ блокатор
СпайдерВумен• 24 ноября в 14:32
Ответ дляТебеОноНадось
Ну да, они разные:(

Кандесартан:
Код ATX: C09CA06

Каптоприл:
Код ATX: C09AA01
я такі серйозні ліки не п´ю. і вам не раджу. анапрілін чи капропріл це простенькі,можна вийти і купити. це для тиску до 140. так написав кардіолог
автор ТебеОноНадось • 24 ноября в 14:34
Ответ дляСпайдерВумен
Я не в Украине:(
Это единственное что есть сейчас в доме
В аптеке без рецепта мне ничего не продадут:(
автор ТебеОноНадось • 24 ноября в 14:36
Ответ дляСпайдерВумен
Вес как раз в минус 4-5 за год ушёл
И в целом я стала больше следить за питанием, порциями
Бабка-ежика• 24 ноября в 14:39
Ответ дляСпайдерВумен
Біда в тому ,що не ліквідовується (