Карапулька• 03 апреля 2025
Що мені з цим робити? Мені 20 років.
Цей жах в мене з 16 років, коли більше коли менше, але є завжди, це капець...
Працівниця року• 03 апреля 2025
Нічого. Така будова обличчя. Якщо немає проблем з судинами/нирками/режимом сну, то тільки хірургічно.
Сама купляю квіти• 03 апреля 2025
Или спать, за час отложить в сторону телефон и ноут, или почки проверить
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляТут надолго
заменить телефон для начала)
В мене нормаоьний телефон самсунг а 35. 17 к за нього віддала в минулому році
Тут надолго• 03 апреля 2025
Ответ дляКарапулька
а фоткает как за 2 тис)
и да,за 17 - это дешевый телефон0
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляТут надолго
а фоткает как за 2 тис)
и да,за 17 - это дешевый телефон0
Лінійка А в самсунгах медіум сегмент. S преміум. Дешевий це М лінійка
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляТут надолго
а фоткает как за 2 тис)
и да,за 17 - это дешевый телефон0
Так це фото на відстані, обрізані
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Белка мало едите
Чому ви вважаєте, що це через білок?
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Тут хирург только поможет
І це я не вживаю алкоголь, не палю. Таке враження, що бухаю днями
Аноним Советчик• 03 апреля 2025
очень похоже на то что у меня было-если есть реакции на аллергии ’странные’
у меня нашли ’непереносимость гистамина’
2 мес лечения и прошло!
Зайченя• 03 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Японки навмисне колють гіалуронку, щоб такі мішечки були
И рисуют их в макияже😀
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляАноним Советчик
2 мес лечения и прошло!
О, в мене алергії з дитинства. На різні продукти сильная реакція але я про них знаю. А як ви знайшли цю непереносимість? Аналізи?
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Нашо воно їм?
В кого тако було• 03 апреля 2025
Ответ дляКарапулька
Нашо воно їм?
Вважають це гарним. Буквально нещодавно ФБ видав відео критеріїв азіатської краси: мішечки під очима, відтопирені вуха, маленький лоб, щоб обличчя здавалося меншим. Як загальний результат, обличчя більш подібне до дитячого
Чучало яблуні• 03 апреля 2025
Вам треба підійти на консультацію до пластичного хірурга, і краще до парочки.
Вони скажуть точно чи це внутрішня проблема, чи виключно естетична і тоді лише хірургічно можна прибрати.
Карапулька
• 03 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Жах
Вишнёвая Леди• 03 апреля 2025
Це жирові пакети, нічого їм не зробите, лише нижня блефаро. В мене сестра робила, два шовчика наружних, за кілька місяців вже їх і не видно