Колишня муза• 22 февраля 2025
Баратон від тиску- допомагає?
Кому призначали такий препарат від підвищеного тиску- як швидко починає діяти, скільки часу приймали?
В мене після двох ГРВІ став підніматись тиск - 140/90( хоча мій тиск 100/70), постійно болить і давить голова
Сімейний виписав баратон, але він щось мені взагалі не допомагає
Порадьте - можливо є якісь народні методи щоб нормалізувати тиск
Наперед дякую)
Не за Будка• 22 февраля 2025
Якщо не допомагає ідіть до лікаря. Ці препарати по перше повинні бути накопичувальної дії, по друге можливо саме цей Вам і не підходить, і треба міняти.
Колишня муза
• 22 февраля 2025
Ответ дляНе за Будка
а скільки часу їх зазвичай п‘ють, бо лікар написав приймати вранці , а скільки часу не вказав?