Колишня муза• 22 февраля в 18:19

Баратон від тиску- допомагає?

Кому призначали такий препарат від підвищеного тиску- як швидко починає діяти, скільки часу приймали?
В мене після двох ГРВІ став підніматись тиск - 140/90( хоча мій тиск 100/70), постійно болить і давить голова
Сімейний виписав баратон, але він щось мені взагалі не допомагає
Порадьте - можливо є якісь народні методи щоб нормалізувати тиск
Наперед дякую)
Алина-1240• 22 февраля в 18:29
Млин..подарите мне 140/90
Не за Будка• 22 февраля в 18:47
Якщо не допомагає ідіть до лікаря. Ці препарати по перше повинні бути накопичувальної дії, по друге можливо саме цей Вам і не підходить, і треба міняти.
автор Колишня муза • 22 февраля в 19:42
Ответ дляНе за Будка
а скільки часу їх зазвичай п‘ють, бо лікар написав приймати вранці , а скільки часу не вказав?