Подскажите пожалуйста это нормальная реакция?
Вчера немного болела рука, температуры нет.
Mama shveta• 03 апреля в 21:09
Ну какая аллергия? Вы никогда не делали эту прививку? У меня ребенок на ногу не мог встать пол дня, так болело место введения. Была и температура, давала Нурофен. Место укола было горячее и красное. Тоже покупная прививка, не Индия.
Ответ дляMama shveta
Для вас і для автора:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Що робити, якщо у дитини ускладнення від щеплення.
Mama shveta• 04 апреля в 14:21
Ответ для-Ань-
Для вас і для автора:
Для вас і для автора: інструкція до препарату, розділ побічні реакції.
Ответ дляMama shveta
Побічні реакції і ускладнення!
Реакції - клінічні та лабораторні ознаки нестійких патологічних (функціональних) змін в організмі, що виникають у зв´язку з проведенням щеплення.
Ускладнення - стійкі функціональні та морфологічні зміни в організмі, що виходять за межі фізіологічних коливань і призводять до значних порушень стану здоров´я.