Лялькодзьоб• 03 апреля 2025

Хтось ще жалується на держ. службу?

Дивлюся такі непогані у них зп - у всіх будинки, квартири, машини, земельні ділянки, рахунки в банках… Сидять штани протирають

Відділ культури, національностей та релігій Бучанської міської ради
Соседка Маши• 03 апреля 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
а де море?
Я не пойму что вы мне хотите доказать ?
спальное место• 03 апреля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
31 тыс- это много?
За те, що ніхто не бачить результати їх роботи - так
Ms. Dolly• 03 апреля 2025
Ответ дляЧорт і Шо
А як мій чоловік сміявся, коли в кабінеті пф побачив, що стать у нього Ж, ото весело з такими живеться
А знаєте , чому весело ? Тому що габираються бази і вночі після роботи , і в вихідні , має внесено бути стільки - і край . Коли і як це зробиш нікого не колише. Має бути оцифровано... а ти сидиш вночі і вже не бачиш м чи ж . Аби вже внести . І іе не один день, тиждень, а постійно
Ms. Dolly• 03 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Им зарплату платит государство ?
Государство платит и врачам и учителям, но от этого держслужбой они не стали
Соседка Маши• 03 апреля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Врачи, учителя полезны из них хоть как то можно получить результат их работы.
Да возможно правильнее было бы сказать бюджетники.
А вы в какой госслужбе работаете ?
Соседка Маши• 03 апреля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Ну наверное вы просто так ночами сидите ...не верю!
Море_море_я_скучаю• 03 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Ой не знаю где разные...несколько лет уже пишу про ремонтв дома....и у нас целый департамент по эксплуатации жилищного хозяйства...3 этажа дармоедов...
Квартира приватизована чи у власності держави? Якщо держвласність, то пишіть і далі. Якщо приватизована, то ви самі за неї і будинок відповідаєте, ремонти ваш з сусідами обов´язок.
Соседка Маши• 03 апреля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Нет, не говорите глупостей. За квартиру да, за дом нет.
Ms. Dolly• 03 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
За зарплату
Ms. Dolly• 03 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
А вы в какой госслужбе работаете ?
В государственной
Твердая валюта• 03 апреля 2025
Ответ дляТут как тут
Йдеш, а вони то кавусю п´ють, то курять, а то їх зовсім немає на робочому місці і т.д.
Куди йдеш?
Чекаю завтра• 04 апреля 2025
В мене чоловік працює на заводі. Їб......шить. як буйвол. І то в них кожні 1,5 години перекур і можна випити чаю. І тільки чай, який п´ють держслужбовці, стоїть всім поперек горла.