. Джентльмени зі зброєю домовляться значно швидше, ніж коли один буде озброєний, а інший неозброєний, — риба Карась
«В нас проблема в тому, що бандити озброєні, а правоохоронні органи не спроможні забезпечити безпеку, тому що частина з них організовує цю злочинність. А якщо буде гуляти по парку ввечері мати з двома дітьми, і в неї буде Glock-19, то не буде ніяких пограбувань і зґвалтувань.
Жлоби на "Геліках" не будуть в ДТП потрапляти, бо якщо він розіб´є "Октавію", де їхав батько з дитинкою і дружиною, він просто цю обіз´яну... На цьому все закінчиться. А потім ще доб´ємся, що це було в стані афекту, перший срок — через 5 років вийде по амністії».
Джага Джага• 03 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Треба! У жіночок повинна бути зброя!
Думаю що не потрібно.Для початку потрібно дати освіту і виховання дикому стаду.Після того, як люди стануть більш менш розумними і освідченими.Тим хто не має ніяких залежностей і психічних відхилень і хто має репутацію адекватної людини, можна продавати зброю.В такому вигляді в якому зараз це суспільство знаходиться,ніяку зброю нікому видавати не потрібно тому що буде велика біда.Більшість населення з психічними відхиленнями з залежностями,без виховання без освіти і без розуму.Це буде ефект макаки з гранатою.
у нас проблема в том, что уже не понятно с какой стороны опг и настоящие преступники рецедевисты, сколько их штук на самом деле, сколько они уже преступлений совершили и совершают и когда этому наступлен закономерный конец.
«правовое» государство., в котором права только у власти и вот у таких вот элитных граждан.
Violetta777• 03 апреля 2025
Я чего вас как фармацевта врача мужчину это волнует? Вы ж гроши заробляете вам некогда думать