Я-ваш шанс• 03 апреля 2025

Вы бы пошли на ДР, если там

Люди, которые обосрали вас за глаза.
ДР у близкого человека и я решила не идти.
Не могу лицемерить и делать вид, что всё хорошо
автор Я-ваш шанс • 04 апреля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
ГоспАді, друзі вачого МЧ щось йому там про вас казали і він це приніс вам сам? Та він геній просто
І от, ви самі робите те, чого люди добивалися - виходите зі стосунків, браво! Хоча навіщо триматися за чудо, яке не поставило перед друзями межі, що ні, це моя дівчина, з нею так не можна?
Ну виходить саме так..
Сподіваюся, що всі щасливі. Мене немає, а він в доступі 24/7 для них.
А чому я повинна триматися і за що?
Ні, я краще відійду в сторону. Ми якраз посварилися.
Я йому зранку написала в котрій годині буде вдома, я привітаю зайду, бо до цього планували святкувати разом.
Він відповів, що не знає, можливо на роботу викличуть. Кажу, у другій половині дня зайду,бо в першій зайнята. Відповів, що він залишається вдома. Ну ок..
Пише мені якщо хочеш, вже йди, бо я скоро буду виходити.
Я якраз не вдома була, кажу трошки пізніше зайду.
В результаті він вже домовився з друзями, зустрівся і вони всі поїхали до нього додому.
Кажу ок, відмічай, далі без мене. В такому разі я не прийду.
Він півдня почав мені дзвонити, писати.
Все знов це при сторонніх людях.
Я знову залишилася виною.
Тільки в чому? Каже хто хотів той привітав.
В сенсі. Я на тому ж місці, що і його друзі.
Тобто хочеш приходь, но ми без тебе вже все спланували. Жертва