Тумба-юмба• Изменено 04 апреля в 10:08
Компульсивне переїдання. Хто впорався?
за трошки більше ніж 10 років пройшла етапи від відвоми від їжі (їла по 400 кал в день максимум. Якщо наступало 18-00 і я не встигла в цей день нічого поїсти, то не їла взагалі. так трималась достатньо довго. Були дні БУХЛА. Пила , не скажу, що багато, наприклад 150 гр віскі, чи кілька келихів вина. Але стабільно 2 рази в тиждень.)
потім були моменти пережору, не так часто.
останні кілька років проблема їжі стала БІЛЬШОЮ.
всі ці роки я відчуваю що голодна. хочу їсти. нема насичення. я себе завжди штучно спиняю.
Весь цей час заганяла себе спортом. іноді доходило до дурного. зранку спорт, ввечері спорт.зал на 1,5 години.
але за 10 років були зриви. коли кілька тижнів не займалась. цілий день не іла, а ввчечері - все що око побачило в холодильнику зжиралось (
- лікарі. була в багатьох маю стопку досліджень. Виключили всі можливі хвороби типу діабетів, щитовидної, проблем з ЖКТ.
терапевт, гінеколог, гастроентеролог, ендокринолог, ендокринолог-гінеколог, навіть гомеопат і практик з тибетскої медицини і навіть нутріціолог.
Проблем нема. все добре. Навіть з балансом вітамінів все гаразд.
Нвіть певний час працювала з психологом-дієтологом.
Але останні півроку щось сталося. якийсь збій і знову починаю переїдати, при чому в день на роботі все норм. намагаюсь триматись. вдома - планка падає. наче не я.
Діагноз - компульсивне переїдання
Будь ласка дайте пораду, хто впорався в компульсивним переїданням.
які антидепресанти вам призначали і як ви почувались після них ?
я дуже боюсь їх приймати, але розумію що зараз не можу самостійно впоратись з цим.
Можливо хтось дасть контакти свого лікаря (Київ)
Буду дуже вдячна за поради та настонови.
Всім здоров’я!
Діагноз - компульсивне переїдання
Всім здоров’я!
Незнакомлюся• 04 апреля в 10:13
Один в один. Я можу до 18,00 нічого не ївши, лиш кава не відчувати голоду, але ввечері- це треш, просто все підряд
Успокойся_Успокойся• 04 апреля в 10:14
Я була до АД готова.
Замовила в Хелсі швидку консультацію психіатра за 350 грн. Мені розписали схему і дали рецепт на безкоштовний флуоксетин по доступним лікам.
В мене була ще тривога, вона повністю пройшла. Жор ще не пройшов, але я приймаю ад поки не довго, ще тільки першу упаковку.
ЯниЯ• 04 апреля в 10:14
В мене таке було через хронічний стрес, який я не усвідомлювала.
Щойно послала батьків, переїхала в інше місто, позбулася тягарів і почуття провини постійного, навчилася відмовляти, кордони розставила - так і компульсивні переїдання десь зникли.
А до того багато років псу під хвіст.. найбільше щастя то їжа
Тумба-юмба
• 04 апреля в 10:15
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я була до АД готова.
можете (ради цікавості) поділитися схемою.
хочу просто зрозуміти чи зможу я так
культУра• 04 апреля в 10:15
З 17 років борюсь. Уже 46, ті самі качелі і муки.
Ніяк його не подолати.
Почалось зі скандалів між батьками. Думаю це пусковий механізм.
Все перепробувано, тримаєшся довго, а далі як в тумані..,..
Ніяк його не подолати.
Міс Всесвіт• 04 апреля в 10:15
Я тоже переедала, вот сажусь вместе с семьей за стол и ем пока не почувствую тяжесть в животе и мне так легче было. Потом пошла на марафон похудения держалась, за 5-6 месяцев скинула почти 10 кг. Потом начала опять неконтролированно есть. В итоге глядя на себя, взяла в руки, ем отдельно, готовлю строго по меню, 3 приема пищи, перекус. На перекус готовлю , выбираю из меню что то сладкое и разделяю на 2-3 раза. Утром в основном сладкий с заменителем завтрак, чай. На обед и ужин на десерт этот же перпекус сладкий и ужинаю часов в 8 вечера, и уже нет чувства что надо что то сладкое закинуть или подожрать)))
Тумба-юмба
• 04 апреля в 10:16
Ответ дляЯниЯ
як я можу позбутися. коханий військовий...ще й сапер і дронщик. ще й на посаді. в кожній сраці був(((
це важко
культУра• 04 апреля в 10:17
Ответ дляТумба-юмба
це важко
То тільки препарати, ви не вигребете самостійно. Бо то все по колу- дієта, задоволення собою, заганяня спортом, Обжираловка, почуття провини
Успокойся_Успокойся• 04 апреля в 10:21
Ответ дляТумба-юмба
хочу просто зрозуміти чи зможу я так
Поки Таб. Флуоксетин 20 мг по 1 таб. на день.
Далі, домовились, я буду лікарю писати за новим рецептом і ми, можливо, збільшим дозування.
Схема як заходити і прикривати, там нічого особливого.
Тумба-юмба
• 04 апреля в 11:39
можна ще питання ?
а розлад харчової поведінки і компульсивне переїдання - це одне і те саме?
Томатико• 04 апреля в 12:09
Ответ дляТумба-юмба
можна ще питання ?
компульсивне переїдання - це один з багатьох варіантів розладу харчової поведінки
Успокойся_Успокойся• 04 апреля в 12:10
Ответ дляТумба-юмба
можна ще питання ?
Є кілька розладів харчування, і компульсивне переїдання, один з них
культУра• 04 апреля в 20:56
Ответ дляТумба-юмба
можна ще питання ?
Так