Этожзвяздаяегообожаю• 04 апреля 2025

Підліток дівчинка 13 років акне.

Лікуємо вже давно.Ретиноїд наносимо зовнішньо+ догляд. Не дуже допомагає. Дерматолог каже треба приймати внутрішньо, я сумніваюсь.... декілька знайомих кажуть що колись брали кров з вени і кололи в попу... після цього акне пройшли. Питання чи дійсно це так може хтось робив. Чи все таки краще ретиноїди?
Результат:
вже голосів: 27
16 (59.26%) Ретиноїд
5 (18.52%) Догляд як є
5 (18.52%) Нічого не робити
1 (3.7%) Уколи
ksusha ksusha• 04 апреля 2025
На м.Лівобережній, якщо зручно теж є державний дерма цент і дуже хороші лікарі конкретно дитячі теж
Куда_бежать• 04 апреля 2025
Що з харчуванням ? Пробувала відмовлятися від цукру, молочних продуктів та глютену ?
автор Этожзвяздаяегообожаю • 04 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Пробували не має ефекту, але ж це дитина і зрозуміло що іноді хоче шоколадку, цукерку чи ще щось....
Гага Газу• 14 апреля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Зводіть до косметолога на лазерні процедури. Будете приємно здивовані і не доведеться дитину травити ретиноїдами.
Морская свинка• 08 мая 2025
Саме дурне що я робила - це ці уколи з вени в попу!!!!
Ніколи не робіть це !!!
Автор , а дочка пробувала еффезел?
Або любий інший засіб з бензоїл пероксидом ? (Угресол , антіакне бензак, pero lite)
Морская свинка• 08 мая 2025
У всьому цивілізованому світі є правила лікування акне .
Це правильний догляд з бензоіл пероксидом .
Потім якщо не допомагає через 4 місяці підключають локальні ретиноїди, а якщо ні - то вже лазер і потім внутрішньо ретиноіди .

Але головне що догляд має бути лояльним . Пінка для вмивання ніжна , ніяких скарбів і тд . Шкіра молода і ніжна .
Морская свинка• 08 мая 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Це не так, ретіноїди це важкі побічні ефекти та 13 років рано для такого. Я описала свій досвід, мене вилікували без ретіноїдів під наглядом доктора за 2 тижні. Так, було багато аналізів, уколи, але результат того вартий. Звісно, що чорні цяточки залишилися. але прищів болючих та гнійників не стало. Дякувати нормальному лікарю
Розкажіть .
Ленивица-красавица• 24 мая 2025
Ответ дляЯ слежу за тобой
Это переходной возраст. Никуда прыщи не денуться пока не успокоятся гормоны. А это лет в18-19
Ну и останутся шрамы, ребенок будет постоянно ходить в прыщах. Тоже мне счастье.
Мои дети пьют периодически изотретиноин.
Ленивица-красавица• 24 мая 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Потратили кучу денег на всевозможные анализы, процедуры, примочки и примазки, аж пока не нашли нормального врача, который выписал таблетки.
Ненька наша• 20 июня 2025
Прижигали жидким азотом , но это давно
Затишне кубло• 04 июля 2025
У сына с 13 лет до 15 были Мы пользовались болтушкой на постоянной основе с антибиотиком Как только прыщи прекращались я думала ну все и прекращала протирать а они потом лезли снова В общем два года мы были на мазилках каждый день Сейчас отменили Вроде все нормально Тьфути тьфу Ну два года боролись
Затишне кубло• 04 июля 2025
Болтушки делала сама Нашла в аптеке антибиотик который пьется во внутрь от прыщей Добавляла в салициловую кислоту по несколько разных таблеток