Жовч попадає в шлунок. Відкрилось два приватника. Ранком тошнота. Дитині 17 років. Лікуємось третій місяць. Зараз ставимо крапельниці. Результату поки нема. Кажуть що допоможуть АД. Хто стикався. Як вилікували???
Чеширская кошечка• 14 марта в 23:21
Мені допомогло лише виконувати правила - після їжі не нахилятися, не лежати. Спати так, щоб голова була вища грудей (висока подушка) і т.д.
Призначали препарати, зняли загострення, але саму проблему повністю це не вмрішує