Жовч попадає в шлунок. Відкрилось два приватника. Ранком тошнота. Дитині 17 років. Лікуємось третій місяць. Зараз ставимо крапельниці. Результату поки нема. Кажуть що допоможуть АД. Хто стикався. Як вилікували???
Чеширская кошечка• 14 марта 2025
Мені допомогло лише виконувати правила - після їжі не нахилятися, не лежати. Спати так, щоб голова була вища грудей (висока подушка) і т.д.
Призначали препарати, зняли загострення, але саму проблему повністю це не вмрішує