Незламна• 04 апреля в 11:43
Чорний колір волосся
Дівчата, у кого чорне волосся (фарбоване), як вам жити з таким кольором? не набридає? не вимивається швидко? я темна брюнетка, думаю чи варто фарбуватись в чорний. Дякую🌺
4есотка• 04 апреля в 11:46
я фарбуюсь в чорний з 18 років, маю ранню сивину, зараз мені 45 і навіть не думаю змінювати колір. не набрид і мені пасує)
Мая твая не панимать• 04 апреля в 11:46
Черный, именно цвет вороньего крыла, не всем идет и требует тщательного ухода чтобы паклей не выглядело. Лучше выбирать шоколадные оттенки
Незламна
• 04 апреля в 11:51
Ответ длякнопкодав
Навіщо чорний. Я багато гарних відтінків темного шоколаду
у мене зараз такий і є, темний шоколад, але хочу щось нове
Стопясят раз обсуждала• 04 апреля в 12:15
Ответ для4есотка
А цвет глаз какой ? И натуральные волосы какие свои ?
4есотка• 04 апреля в 12:16
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
глаза карие, волосы каштановые