Маю декілька думок• 05 апреля 2025
Донька 12 р купила електронну сигарету
Я, звісно, поговорила дуже суворо, але що можна зробити ще, щоб це не повторилося?
В кого купила не признається.
Відносини в нас нормальні. В родині ніхто не палить. Подруги є, теж не палять.
В кого купила не признається.
Ответ дляМаю декілька думок
Великий вплив на здоров´я по перше. Я писала, дитина алергік.
Вимагає багато коштів, по друге.
Ви розумієте, що ці пояснення для підлітка це просто шум? Давіть на кошти, я серйозно. Курити це дорого, кинути не можливо (майже, особливо одноразки) , поясніть це , поясніть що поки вона курить ви будете контролювати кожну копійку , бо ви мама
дамаАмстердама• 05 апреля 2025
В нас працювало обмеження в кишенькових. Забрали на місяць, наступного разу коли знайшли на 3. Хай це жорстко, але я таке не толерую