Кукусикиииииии• 05 апреля в 03:05

Дівчата, хто вагітний, як ви реагуєте на новини?

Я вагітна вдруге, першу дитину народила в 2022 вже під час війни.А тут друга вагітність, трохи не запланована, але ми з чоловіком однозначно вирішили народжувати.Та я розумію що в постійній депресії, страх перед майбутнім, війна, двоє дітей, якщо далі ще страшніше чекає. Вагітні дівчата як ви долаєте ці страхи, бо я часом не можу спати через них?
Вся в кредитах• 05 апреля в 03:07
Не смотрите и не читайте новости.
На привозе• 05 апреля в 03:08
Через год надо за третим, а там за четвертым
На паровозе• 05 апреля в 03:12
Не вагітна, але тривожна.
Новини не читаю. Якщо все одно розказують, стараюсь не внікати в подробиці.
Накриває - плету сітки з більшим азартом.
Личко Невеличке• 05 апреля в 03:14
Игнорировать новости и подключить медитации и йогу

Что вы заложите в ребёнка в таком состоянии?
Девочка с дисперсиками• 05 апреля в 03:14
Я вже років 12 новин не дивлюсь, там нічого хорошого не показують. Якщо щось буде важливе, я про це дізнаюся. Нащо тривожитись про речі, які не в зоні вашого контролю
Zima_Letto• 05 апреля в 03:15
Автор информационная гигиена - ваше всё. Потому что у вас другая цель - выносить и поднять детей. Это нагрузка еще та.
Берегите себя! 🙏🏻🙏🏻
Несемо світло разом• 05 апреля в 03:54
Не читаю новости. Не потому, чтобы не бояться, а просто не интересно. Если случится что-то важное, что я должна знать, я и так узнаю.

Кто там рукомордый уже отметился?)) Если вам нечем больше заняться, то сидите в новостях, а у меня насыщеная интересная жизнь.
Несемо світло разом• 05 апреля в 03:54
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Сестра)
Юпитерная• 05 апреля в 03:59
Я уже 2 раза рожала со времен полномосштабки . Не против еще) очень люблю детей и мы живем в своем счастливом мире. Но единственное я вообще не уведомлена о каких либо новостях, даже за тревогами не слежу , занимаюсь только детьми
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 апреля в 06:22
Як можна не слідкувати за тривогами?? Це просто так сповіщають, по-вашому? Писали ж напрямок! Вчора на тому майданчику був час забігти в під´їзд.
Розвідка Маші• 05 апреля в 06:52
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не смотрю тоже
Тро Нью-Йорку• 05 апреля в 07:54
Ви знали, на що йшли. Вас ніхто не змушував народжувати. Це ваша відповідальність. І так, ви і сама ризикуєте, і дітьми ризикуєте. Доросла людина, наче….а судження як в дитячому садочку. Дорослішайте.
Глас_Народа• 05 апреля в 09:52
Не читаю ніяких новин і не дивлюся їх. Живу своїм життям. Учора купила в Зарі лляну блузочку. Сьогодні в кафе йду. Що там і де там - мене не обходить.
Korovka33• 27 апреля в 14:47
Тільки найцікавіші новини України щодня ви зможете знайти на інформаційному порталі Inforoom. На сайті щодня публікуються безліч захоплюючих статей та громадських думок зі світу спорту та політики, кіномистецтва та шоу-бізнесу https://inforoom.com.ua/dom-sad/bezopasnaya-detska...
Анонимарик• 14 мая в 21:16
Рожайте третьего
Рассказница• 05 июня в 21:24
Третьего обязательно рожайте, вы видите как крутят мужчин , даже больных
Наизнанку• 22 июня в 14:37
В каком вы городе?