БлинчикБезСметанки• 21 марта в 14:10

Що таке зволожуюча емульсія?

Моя донька спробувала у подруги і просить також купити , бо підійшов такий засіб.
Я думала умивалка і донька запамʼятала тільки фірму.
Ось шукаю по опису доньки, а знаходжу емульсію.
Це так само як умивалка? Дякую
PS запитати у подруги можливості немає
В шоколаде• 21 марта в 14:12
Они разные от цераве, у меня конкретно умывалка, зеленая. А Это что за эмульсия не понятно.
автор БлинчикБезСметанки • 21 марта в 14:12
Ответ дляВ шоколаде
І я читаю що щелепа це умивалка , а донька каже синьою користувалася
вре_Динка• 21 марта в 14:14
це крем для тіла у вас на фото
автор БлинчикБезСметанки • 21 марта в 14:14
Ответ дляВ шоколаде
Покажіть будь ласка зелену 🙏🙏🙏🙏
Ответ длявре_Динка
це крем для тіла у вас на фото
Дякую
В шоколаде• 21 марта в 14:14
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Специально зашла глянула, это не умывалка. ( Нанести молочко на шкіру та розподілити масажними рухами. Уникати зони навколо очей. У разі потрапляння в очі негайно промийте їх водою.) Типа крема.
автор БлинчикБезСметанки • 21 марта в 14:15
Ответ дляВ шоколаде
Дякую 🙏🙏🙏🙏
В шоколаде• 21 марта в 14:16
https://eva.ua/ua/pr201675/#%2F171092%2F%3Fgad_sou... У меня такая, для жирной, а есть ещё зеленее))) для сухой.
автор БлинчикБезСметанки • 21 марта в 14:16
Ответ дляВ шоколаде
Дякую 🙏🙏🙏🙏
Точу ляси• 21 марта в 14:24
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Это типа крем. Только жиже. Типа молочко.
Крем как крем. В хозяйстве пригодится. Мы им можем руки/ноги всей семьей.
автор БлинчикБезСметанки • 21 марта в 14:25
Ответ дляТочу ляси
Дякую
Крию матом страшно• 21 марта в 16:38
У нас умывалка зелёная, она классная, подходит для проблемной кожи. Ещё взяла крем этой же фирмы для лица и тела, не плохой.
автор БлинчикБезСметанки • 21 марта в 18:07
Ответ дляКрию матом страшно
Дякую