Виннипуховна• Изменено 05 апреля в 12:42
Спортивні стероїди: наскільки це небезпечно?
Близька мені людина, починає курс стероїдів, щоб накачатися. Порадив товарищ з його качалки. Показав план - там мінімум 5 гормональних препаратів, біля 20 бадів і ліків, щоб як він каже нівелювати побочки.
Препарати гормональні не аптечні, бере на всяких сайтах. Що там бадяжать одному Богу відомо. Виник діалог, коли я запевняю, що це дуже шкідливо і небезпечно і він просто просре своє здоров’я, він запевняє, що все ок. Ну і незрозуміло, де краса і здоров’я в роздутому бройлерному тілі.
Розсудіть і підкажіть, чи хтось стикався, знає, може хтось є медик і скаже реальні наслідки?
Бо він запевняє, що йому дає рекомендації лікар, але мені сумнівно, що лікар може призначати препарати з лівих сайтів.
Ліплю вареники• 05 апреля в 12:45
тиск піднімається і ходять з червоними обличчями, з потенцією трабли
Не любовница• 05 апреля в 12:57
А хто знає як він це буде переносити ? Може бути норм , а може бути весь в акне ( страшних і великих ) , або лупане токсичний гепатит , або будуть проблеми з ерекцією . Але переконувати немає сенсу - ваша думка не авторитетна , є друг, тренер , знайомий і т.д.
Мальчун-задирун• 05 апреля в 13:06
Очень опасно, ещё и 5 гормональных. Это как правило стероиды. Печень и почки со временем скажут
. И да, я врач, были такие пациенты. У некоторых плохо закончилось.
Виннипуховна
• 05 апреля в 13:37
Ответ дляМальчун-задирун
За уе дуже хвилююсь, що Ви скажете як медик про всякі інтернет-магазини де продають гормони? Бо мені дуже сумнівне їхнє походження
Виннипуховна
• 05 апреля в 13:37
Ответ дляДама-мадама
Йому до 25? Може лікар теж качок
42, бес в ребро як кажуть
Дама-мадама• 05 апреля в 13:40
Ответ дляВиннипуховна
42, бес в ребро як кажуть
У нього бронь? Він давно в качалку ходить? Успішний в бізнесі? Поведінка інфантіла. Це не ваш чоловік
Перемелица• 05 апреля в 13:41
Ответ дляВиннипуховна
42, бес в ребро як кажуть
Доп. прием тестостерона делает мужика стерильным
Виннипуховна
• 05 апреля в 13:42
Ответ дляДама-мадама
Бронь від роботи, в бізнесі не те щоб дуже, проблеми
Щодо інфантильності згодна
Дама-мадама• 05 апреля в 13:50
Ответ дляВиннипуховна
Щодо інфантильності згодна
Тоді не лізьте. Вас слухати не буде, ще якогось лікаря теж. Бережіть свою нервову систему. Він сам гробить своє здоров´я. Всеодно потім не підтримає форму і вагу. Тільки зразу скажіть, що на лікування від вас допомоги не буде.
Мальчун-задирун• 05 апреля в 15:14
Ответ дляВиннипуховна
Ничего не скажу про интернет- магазины. Думаю, что они норм. Вопрос их постоянного приёма и последствий. Я просто сталкивалась у любителей и профессиональных спортсменов с осложнениями. Но они были на стероиды и куче всякого и профессионалы были на контроле у спортврачей. Это соревнования и тд. Но от серьёзных последствий это не уберегло к сожалению
Колдунья-вещунья• 05 апреля в 16:37
Ну, для новичка 5 препаратов - многовато.Может пусть начнет с одного, ну связка из двух максимум. Просто с каждым последующим курсом восприимчивость организма к стероидам уменьшается, поэтому начинают с максимально легких вариантов.