Anastasiia-9046• 05 апреля в 15:44

Яке рішення зруйнувало ваше життя?

Гитта Ягг• 06 апреля в 00:42
Ответ дляCoffee is Love
Що б саме це змінило, якщо лікар апріорі некваліфікований, який він був, якщо припустив настільки грубу помилку?
Так другой бы врач был. Вернее другая бригада даже. другая дата. Вам делали плановые операции? Любые. Вы же понимаете какая разница между плановой операцией и форс-мажором?
Witty• 06 апреля в 01:12
Ответ дляCoffee is Love
Лікарка була хороша, але на момент потуг відсутня, бо іншій породіллі екс робила (і там все добре скінчилось, до речі). Приймала одна акушерка і вирішила діяти на свій розсуд не так, як казала лікар
meli5a• 06 апреля в 20:25
Ответ дляCoffee is Love
Ну це ж не зруйнувало вам життя
Кожен сприймає по-своєму.
Для мене вибір тоді зараз зруйнувало життя.
Не обезцінюйте інших якщо ваша думка інакша.