Мюллерная• 05 апреля в 15:19
Чому українці багато брешуть?
Стикаюсь з цим явищем регулярно. Не можу збагнути причини цього позорища. На будь-які питання майже завжди - брехня. Це така національна гра "Я їй не скажу"? Повністю невмотивована маячня.
ничевока• 05 апреля в 15:22
а що ви їх питаєте, що вони брешуть аьо не кажуть? моде ви порушуєте особисті кордони і питаєте те, що на справді вас не стосується?
Ласковая_львица• 05 апреля в 15:22
Национальная черта , врать обосрать ближнего , заработать на ближнем , порадоваться когда плохо у соседа и так далее
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 апреля в 15:24
может вы задаете неудобные, личные или неприличные вопросы, кстати
Мюллерная
• 05 апреля в 15:25
Ответ дляничевока
Стосується. Наприклад, людина просить посприяти в якійсь справі. Я погоджуюсь, працюю над проблемою. Згодом питаю, чи моя допомога все ще актуальна. Відповідь - так. А насправді, проблема вже була вирішена іншим шляхом. І таких ситуацій навалом.
Кукусики• 05 апреля в 15:25
это один из способов уйти от реальности.
потому что посмотреть на какую проблему и ее решать надо иметь разум и смелость.
а кому то признавать свои ошибки не нравится либо люди специально предвзяты, корыстные мотивы.
Летюча помилка• 05 апреля в 15:26
Наведіть приклад що вас так бентежить авторко
Без конкретики це просто популізм , пусті балачки без вихлопу
Сиреневенькая• 05 апреля в 15:26
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
не украинцы, а порошенко
певно, зараз ви задоволені на 1000%.
Бодіпозітівна• 05 апреля в 15:27
Ответ дляМюллерная
Вас держат за запасной вариант.. почему? Почему ВАше врямя обесценено?
Мюллерная
• 05 апреля в 15:28
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Цілком нормальні питання, нічого непристойного.
Мюллерная
• 05 апреля в 15:28
Ответ дляЛетюча помилка
Пост 11
Летюча помилка• 05 апреля в 15:28
Ответ дляМюллерная
А як ви дізнаєтесь що проблема вирішена іншим шляхом? Може у вас самої дезінформація? Якщо ви знаєте щось напевне - то чому не конфронтуєте з тією людиною, чому самі не кажете : ні , я знаю що проблема неактуальна для тебе? Ви самі як страус в цій ситуаціі
Бабуся мороз• 05 апреля в 15:28
Тю, вам соврали пару человек, уже раскидываетесь высокопарными фразами. Драма квин.
ФсеСама• 05 апреля в 15:28
Бо «а що люди скажуть?» треба виставити себе найкраще, тому і брешуть. І не тільки українці. В стосунках те саме. Всі такі ціпочки спочатку… ага
Мюллерная
• 05 апреля в 15:29
Ответ дляЛетюча помилка
Так це з´ясовується згодом.
Коленная ложечка• 05 апреля в 15:29
Ответ дляКукусики
перечитывайте, свою писанину прежде чем отправить
Кукусики• 05 апреля в 15:30
Ответ дляКоленная ложечка
перечитайте свою. или разложите по полочкам, что непонятно
Мюллерная
• 05 апреля в 15:30
Ответ дляФсеСама
В стосунках треба справити враження. А з пустої брехні нічого, крім тупняка.
Пластилин_Колец• 05 апреля в 15:31
А фіг його знає чому ви збрехали не повідомивши, що знаєте що ваша допомога не потрібна) така ви людина
Летюча помилка• 05 апреля в 15:31
Ответ дляМюллерная
Так це з´ясовується згодом.
Ну значить на той момент коли ви питали - було актуально, згодом стало можливо неактуально
Вы очень мнительная, автор. С такими прискіпливими як ви - і вам самій з собою тошно, і людям які вас оточують тошно.
Дикая Роза• 05 апреля в 15:31
Ответ дляничевока
А в цьому випадку хіба брехня виправдана? Сказати як є, або відмовитися взагалі відповідати - так не можна? Я згодна з автором, бо сама ніколи в житті не брешу і не розумію для чого люди брешуть.
Коленная ложечка• 05 апреля в 15:31
Ответ дляКукусики
Схрена ли ?))
Ацетилсалициловая кислота• 05 апреля в 15:31
Ответ дляМюллерная
То сприяйте за окрему винагороду авансом, а не безкоштовно
Бритоножка• 05 апреля в 15:32
Это есть типаж людей, вне зависимости от национальности, которые постоянно врут и никогда не говорят правду.
-я машину купил.
- ооо, поздравляю !!! Какого цвета.
- ну такая знаешь светлая, как кофе с молоком, такой красивый бирюзовый оттенок с баклажаном чуть чуть.
И ты стоишь офигеваешь.
-я машину купил.
- ооо, поздравляю !!! Какого цвета.
И ты стоишь офигеваешь.