Зеленський повинен іти на другий термін. Він глибоко занурений у хід війни та розуміє, як привести країну до перемоги. В нього є всі шанси перемогти, — Подоляк
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ для9556633
За Порошенко
Тоді зрозуміло, чому ви знову пропонуєте тварину
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляwind-d470
так тварини краще деяких тіпа людей
Для сектантів завжди так: або їхній ’месія’, або довести ідею до абсурду ’краще проголосую за кота, пса, свиню’.
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Wind d, от навіщо питати і блокувати?
Хоча ваш клоунський смайлик все пояснює))
Natal_ka91• 06 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Война закончится только тогда когда Украина нанесет рашистам тот удар, после которого она не сможет оправиться! Такой удар можно нанести только под управлением военных!
Партнери не дадуть і не дозволять