Зеленський повинен іти на другий термін. Він глибоко занурений у хід війни та розуміє, як привести країну до перемоги. В нього є всі шанси перемогти, — Подоляк
Джулияробертс• 05 апреля в 20:44
Він просто повинен піти. Може він і хороша людина і переживає за Україну щиро, але не політик і не дипломат.
Джулияробертс• 05 апреля в 20:44
Ответ дляНіка Найз
Самый лучший вариант на сегодня это Залужный!
Та ну, ви знущаєтесь?! Війна без кінця і краю тоді теж
Natal_ka91• 05 апреля в 20:57
Спасибі, не треба. Хай повертається в рідну галузь, де він дійсно був хорошим