Love_Love_Love_• 05 апреля в 23:24
Цікаво, хто ці всі люди які ходили на їх концерти, хлопали вухами, ладошами і ногами одночасно від сміху, дивились їх фільми і тащились і зараз їх висміюють?
Mary8478580• 05 апреля в 23:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто нужно было на этом остановится))
Как и Пете на кондитерке
Just a crow• 05 апреля в 23:31
Такое впечатление что Вы порчу на их род наводите или запоминаете их будущее поколение в лицо с которым они фотографируются?
Жестоко.
Just a crow• 05 апреля в 23:37
Ответ дляSolly85
Це сам тато
Автор колдует, добавляет фото и иголками в экран смартфона тыкает.
Love_Love_Love_• 05 апреля в 23:39
Ответ дляMary8478580
Просто нужно было на этом остановится))
Как и Пете на кондитерке
Та як тут зупинитися……так пре
Mrs.Ochmonek• 05 апреля в 23:51
Мені не подобається, що Кошовий не на фронті. Але те, що любить свою дитину мене ніяк не дратує, якщо ви створили тему з цією метою.