Лялька в колисці• 06 апреля в 04:54
Страх темряви, батько та син, сварки
Дитина 12 років боїться темряви. Часто приходить до нас, бо не може сам заснути. Тільки-но знову прийшов. Батько почав на нього тиснути "Ти маєш визнати свій страх, так починається боротьба та виправлення. Слухай мене", в такому дусі. Син спитав "Якщо я тебе послухаю, ти проведеш мене в туалет?". Батько не відповів та продовжував говорити про визнання власного страху. Син його вкусив. Батько його відлупцював, обізвав та вигнав до дитячої.
Що робити? До психолога записані цього місяця.
Захекалася читать• 06 апреля в 05:07
Про укусил вообще стрем, ребенку ж не 5 лет. Как-то вы долго игнорируете проблему. Записан к психологу, это ниразу не был. И неврологу покажите.
Allein74999• 06 апреля в 05:09
В 12 ребенок кусается, бате не лень читать в 5 утра лекции, матери - строчить посты, о ночнике никто не слышал. Психолог показан всем.
Кинг-Конгша• 06 апреля в 05:16
насчет укусить в 12 жесть какая-то...
...а почему ночник не поставите, если не любит темноту?
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:18
Ответ дляЗахекалася читать
Поведите к психологу ребенка, 12 лет считай подросток.
Це не перший візит, працюємо над цим. Тривожність давно вже
Захекалася читать• 06 апреля в 05:19
Ответ дляЛялька в колисці
И что? Есть результат?
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:20
Ответ дляЗахекалася читать
У психолога як на роботу. Мала на увазі, що черговий візит. Працюємо над цим. У невролога були ще в Україні, прописали заспокійливе, не допомогло.
Захекалася читать• 06 апреля в 05:21
Ответ дляЛялька в колисці
А психиатр?
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:21
Ответ дляAllein74999
Нічник в його кімнаті, в вітальні, світло у ванній, яка поряд. Я не можу заснути через це, так, строчу пости.
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:22
Ответ дляКинг-Конгша
насчет укусить в 12 жесть какая-то...
Є нічне світло. Ну да, в чотири роки як спосіб захиститися від тиску, ще буває. В 12 вже не те, але ж він спочатку намагався поговорити, був ігнор
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:24
Ответ дляЗахекалася читать
И что? Есть результат?
Він намагається щось з цим робити, але я бачу, що не виходить. Страх та тривожність сильніше.
Захекалася читать• 06 апреля в 05:25
Ответ дляЛялька в колисці
Я думаю вы не все тут нам рассказывали, про особенности поведения. Вам психолог не рекомендует к психиатру?
ВсеЧетко• 06 апреля в 05:26
Дитину до психіатра теж. Вкусив в 12 років це треш і ненормальна реакція.
Мастер Пис• 06 апреля в 05:26
Отец долбоёб, отказывается признавать проблему. Ребенку же, помимо психолога, нужен психиатр для медикаментозной поддержки. Будьте на стороне своего ребенка. Почему сами не провели в туалет?
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:26
Ответ дляЗахекалася читать
А психиатр?
Тут це називається лікар з дитячої та юнацької психіатрії та психотерапії. Тож два в одному
Куда_бежать• 06 апреля в 05:27
Ответ дляЛялька в колисці
Чому від вас ігнор?
Батько лупцює сина, а ви мовчки строчите тут?
язззззь!!!• 06 апреля в 05:27
А батько не розуміє, що зараз діти більш тревожні через війну?Якийсь він пришорошений, вибачте, у вас трохи.Замість того, щоб заспокоїти, морально пресує.
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:28
Ответ дляЗахекалася читать
Водійка хімарса• 06 апреля в 05:29
Син захотів нічник у формі кубку Лігі Чемпіонів в 11 років.
Зараз 13, все одно включає. При тому, що вже дорослий, високий парубок, активний, впевнений.
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:29
Ответ дляМастер Пис
Я не встигла прокинутися, сплю глибоко, до того ж болить спина. Сподівалася, що самі впораються.
Куда_бежать• 06 апреля в 05:29
А тривожність у підлітка закордоном може бути через інші причини теж.
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:29
Ответ дляКуда_бежать
Чому від вас ігнор?
Ігнор з боку батька на прохання. Всі сплять вже, мені не спиться
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:31
Ответ дляязззззь!!!
Так, він сильно змінився, а після початку війни взагалі. Нічого він не розуміє. Розповідає, що дитина має визнати свою проблему, а свою проблему визнавати не хоче.
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:31
Ответ дляВодійка хімарса
У нас є нічне світло...
Мастер Пис• 06 апреля в 05:33
Ответ дляЛялька в колисці
Ну так зная своего мужа, включайтесь и просыпайтесь вы быстрее. Знаете как он относится к страхам сына, а при этом ждете, что без вас разберутся, вам же спать хочется
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:33
Ответ дляМастер Пис
Ок
ЭмчЭндЭм• 06 апреля в 05:34
Я, взрослая тетка, сплю со светом, тоже страх темноты с детства. Родители запрещали включать свет, я в темноте задыхаюсь.
Лялька в колисці
• 06 апреля в 05:34
Ответ дляМастер Пис
Намагаюся