Доктор Хаос• 06 апреля 2025
Кіт в хаті. Допоможіть!!!
Добрий день! Запитання примітивне, але надто важливе для мене. Порадьте із власного досвіду наповнювач для котячого туалету, будь ласка. Щоб в хаті не смерділо і не розносилось пилом по кімнатах. Шукала в інеті, але їх така кількість різних, що голова обертом: і деревина, і бентонітовий, і силікагелевий, і ще щось там. Дякую!!!
Результат:
вже голосів:
43 (31.16%)
Силікагелевий
41 (29.71%)
Деревина
24 (17.39%)
Бентонітовий
22 (15.94%)
Результат
8 (5.8%)
Інше, напишу в коментах
Ласунка• 06 апреля 2025
Ответ дляБабайко
Хлор - отрута для котів. Просто майте це на увазі.
Я хорошо промываю, горячей водой и запаха хлорки остается минимально.
барабанщица• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Яка фірма? Він не робиться пилом? По хаті не розноситься? Як часто міняєте? Дякую.
Пан Сірко
Я не міняю, а дістаю грудки
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
проголосувала за ’інше’ - моя з дитинства облюбувала звичайний пісок
В нас зараз теж пісок, але він липне до лап і смердить з 1-2 разу.
Доктор Хаос
• 08 апреля 2025
Ответ дляФляшунька
фото
Клас! Дякую! Це ж наскільки має бути розумний кіт, щоб привчитись ходити в ту будку )))
Фляшунька• 08 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Напевне йдуть на запах я так думаю😀але кіт в нас дуже розумний і справді.😀