Доктор Хаос• 06 апреля 2025
Кіт в хаті. Допоможіть!!!
Добрий день! Запитання примітивне, але надто важливе для мене. Порадьте із власного досвіду наповнювач для котячого туалету, будь ласка. Щоб в хаті не смерділо і не розносилось пилом по кімнатах. Шукала в інеті, але їх така кількість різних, що голова обертом: і деревина, і бентонітовий, і силікагелевий, і ще щось там. Дякую!!!
Результат:
вже голосів:
43 (31.16%)
Силікагелевий
41 (29.71%)
Деревина
24 (17.39%)
Бентонітовий
22 (15.94%)
Результат
8 (5.8%)
Інше, напишу в коментах
Ванна Тазиковна• 06 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Так это не вы будете выбирать, а кот). Покупайте и пробуйте. Моим зашёл только древесный, нашего местного изготовителя- Цурупалки. Все остальное они игнорировали.
Древесный очень бздитс.
Тоскующая• 06 апреля 2025
У нас силікагель. Він дуже добре утримує запах і немає пилюки. З недоліків - коли моя кішка загрібає, а загрібає вона так, ніби копає Беломор канал, то ті камінці летять з лотка по всій туалетній кімнаті. Хоч і лоток високий, і спеціальний клірик є, але кожен день збираємо ті камінці.
Нам вдалось зразу вгадати з наповнювачем, тож іншого і не шукали.
Тоскующая• 06 апреля 2025
* не клірик, а коврик. Коврик, щоб утримувати камінці, які випали з лотка.
Stepa_nida• 06 апреля 2025
Ми використовуємо тофу (соєвий), дрібний. Але в нас автоматичний лоток, тому наповнювач обовʼязково має комкуватись.
Також коли автолотка ще не було, тестували інші види наповнювачів. Кварцевий Catsan не виконував обіцянок (заміна раз на 5-7 днів нам не підійшла, запах сечі був уже на 2-3 день), силікагель і бентоніт розносились по всій квартирі, деревний зайшов більше за все, але був незручний у прибиранні.
Молчавочка• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
Только силикогель не вонючий потом. Бетонитовый жах. Вот так у нашей принцессы
Фу
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Дякую! От тепер ще й кота питати
ВільнаНазавжди• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
В том что он воняет сразу
Якщо брати якісний, то не має запаху. У нас кошка перша ходила в сілікогель, ми були задоволені. Після неї взяли котеня, а воно мале, то прийшлося купити бентоніт , Animal виробник. Думали згодом перевести її на сілікогель, але бентоніт мені сподобався від Animal. Едине що, його в унітаз змивати не можна, то я викидаю в кукурудзяному пакеті в мусор. Вже рік, запаху немає
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляГороховаЯ
Мы разный пробовали, остановились на бентонитовом. Древесный кошка рассматривала как игрушку, прыгала с разбега в горшок и гоняла потом этот наполнитель по всей квартире. Силикагелевый очень громко шуршал, ей было не комфортно, и нам тоже.
Не знаю чи правда, але прочитала щойно, що бентонітовий найшкідливіший для котів
Нашого кота викинули біля нашого дому і бачу, що він боїться різних звуків. Тому Ваш коментар теж дуже важливий. Дякую.
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
А сейчас он в какой ходит?
У нас долго был древесный, пыль, опилки.
Тяжело переходили на силикагелевый, я уже хотела сдаться. Силикагелевый лучше.
Коту понравился глиняный, в поездке его купили, другого не было, это вообще ужас, отпечатки грязных кошачьих лапок на полу
На пісок. Його нещодавно викинули біля нашого дому, а син давно просить, тому я кажу, що кіт сам знайшов його ) так і залишили. От саме пилу не хочеться.
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Деревина зовсім непогана, але особливим методом - треба лоток з сіткою, і наповнювач має бути під сіткою. Таким чином ноги кота залишаються чистими та сухими, наповнювач - на своєму місці.
Навіть не уявлю, як це під сіткою. Треба погуглити ) Дякую!
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляФляшунька
Сілікагель, запаху нуль, туалет той такий з кришкою, інакше буде летіти по всій хаті. Але так трохи за шумний, зате зовсім без запаху. В нас був той що цементується то то щось страшне, в хату зайти не можливо було, запах страшний
Може маєте фото такого туалету? Дякую.
Амелі на мілені• 06 апреля 2025
проголосувала за ’інше’ - моя з дитинства облюбувала звичайний пісок
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
Клас! Дякую. А оте жовте, то вона попісяла? То ті попіси забираються чи міняється весь лоток разом? Дякую.
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Найкращий-сілікагель
Чи сподобається він коту?)
Ну питання цікаве))
Мої ходять в соєвий
Чи сподобається він коту?)
Ну питання цікаве))
Мої ходять в соєвий
Боже, ще й соєвий є? ))) які його переваги?
мимАпроходила• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Да. То пописи. Якщо у вас є час,то можете прибрати. Я забираю лопаткою тільки какашки в унітаз. Весь лоток раз в 3-4 дні
Кудлата хмаринка• 06 апреля 2025
Пробовпла разные, но мне лучше всего такой (фото). Древесный вообще запах не удерживал, а намокая, рассыпался на мелкие части.
А, и под лоток подстелите специальный коврик, он как с мелкими ячейками и с лап сразу осыпается туда
Амелі на мілені• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Може маєте фото такого туалету? Дякую.
у нас такий самий, ніякого ’по всій хаті’, кіт залазить через верх. Фото не можу зробити, бо не вдома. Але погугліть ’котячий лоток з кришкою’ - видасть безліч варіантів
барабанщица• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Він кольоровий))🤣
Така собі посипка в лотку))
А якщо без жартів -гарно вбирає, береться грудкою, нейтралізує запах
Зручно прибирати
Така собі посипка в лотку))
Зручно прибирати
НашлаПерепискуМужа• 06 апреля 2025
Перепробовала абсолютно все виды,кроме соевого. Пока кот ходил в открытый лоток,все равно разбрасывал. Приучила ходить на лоток с решеткой и горя не знаю. Покупаю древесный,и мне и ему нравится) мою горшок и меняю наполнитель раз в 3-4 дня,запаха никакого нет
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Він кольоровий))🤣
Така собі посипка в лотку))
Зручно прибирати
Така собі посипка в лотку))
Зручно прибирати
Яка фірма? Він не робиться пилом? По хаті не розноситься? Як часто міняєте? Дякую.
.Апельсинка.• 06 апреля 2025
Селікагель 100%
Не пахне, нема пилу, дешевше інших виходить, бо довше залишається свіжим. До того був бентоніт і деревина.
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Це такий? Божечки, як кота привчити в ту буду ходити?
Море_море_я_скучаю• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Не знаю где вы такое прочитали, наоборот везде указано что бентонит наиболее экологичный и природный, а вредный силикагель
Ніколи не збрешу• 06 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
3-4 дні? А потім власники котів пишуть, що запаха немає. У більшості випадків цей запах на порозі чутно вже.
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Який наповнювач шкідливий для котів?
Бентонітовий — глиняний
Слід зазначити, що використання глиняного наповнювача шкідливе для котів із захворюваннями дихальної системи через утворення зайвого пилу.
Та Гугл - він такий, всюди різне пише, тому звернулася до порадниць.
Бентонітовий — глиняний
Амелі на мілені• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
ні, у нас типу такого, .
тільки наш продовгуватий. Та нічого я не привчала, сама лазить
Доктор Хаос
• 06 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
ні, у нас типу такого, .
О, клас! Ціна звичайно цікава ) скажу малому, хай збирає на лоток
але, бачу, що він себе виправдовує, там точно нічого не розсипається по хаті.
Амелі на мілені• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
погугліть, думаю, що 100%. є аналогічні дешевші. Але як на мене, то продовгуватий для кота точно буде зручніший.
Ми своїй постелили звичайний коврик до ванни перед ним, то вона після ’туалету’ ще й до коврика собі лапи чистить, інтелігенція котяча