Доктор Хаос• 06 апреля 2025

Кіт в хаті. Допоможіть!!!

Добрий день! Запитання примітивне, але надто важливе для мене. Порадьте із власного досвіду наповнювач для котячого туалету, будь ласка. Щоб в хаті не смерділо і не розносилось пилом по кімнатах. Шукала в інеті, але їх така кількість різних, що голова обертом: і деревина, і бентонітовий, і силікагелевий, і ще щось там. Дякую!!!
Результат:
вже голосів: 138
43 (31.16%) Силікагелевий
41 (29.71%) Деревина
24 (17.39%) Бентонітовий
22 (15.94%) Результат
8 (5.8%) Інше, напишу в коментах
Бабайко• 06 апреля 2025
Для мене - найкращим виявився бетонітовий. Але не будь-який, а РігорКет чи КетСан, що грудкується. Все.
Деревина і всі бетонітові, що, типу, поглинаючи - ні, бо смердять і наповнювач треба кожен раз міняти повністю. Сілікагель - добре, але мої коти сприймають його як іграшку: розкидають по всій квартирі і граються гранулами. За ніч, реально, пів лотка вигрібають на підлогу.
Я зупинилася на КетСан, але, чомусь, він в березні 22 року просто зник з продажу. Знов перепрошувала купу наповнювачів і знайшла РігорКет. Так ним зараз і користуюся.
Пакету на 10л вистачає, десь, на місяць. В мене двоє котів і один великий лоток. Раз на 2-3 дні я вигрібаю грудочки і досипаю наповнювач.
Єдиний недолік: все ж, гранули коти трохи примудряються висипати за межі лотка. І, якщо на ті гранули потрапляє вода, вони розмокають і залишають розводи. Для мене це актуально, бо робот миючий доводиться запускати на санвузол лише після того, як віником підмету те, що коти нароблюють.
Амелі на мілені• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
О, клас! Ціна звичайно цікава ) скажу малому, хай збирає на лоток але, бачу, що він себе виправдовує, там точно нічого не розсипається по хаті.
знайшла наш фото не виходить стягнути, дам посилання
https://pl.rotho.com/uk/products/kuweta-dla-kota-z...
ГороховаЯ• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Не знаю чи правда, але прочитала щойно, що бентонітовий найшкідливіший для котів Нашого кота викинули біля нашого дому і бачу, що він боїться різних звуків. Тому Ваш коментар теж дуже важливий. Дякую.
Бентонітовий також є різної якості. Беріть дорожчий і не дуже дрібний. Хоча на початку війни у нашому місті були великі проблеми з наповнювачами, то брали, який вдавалось знайти. З часом зрозумієте, який кращий. У нас короткошерстна кішка, лапки чисті, вже 13 років киці, ніяких проблем не було.
a.ostroverh• 06 апреля 2025
Соевый
Мелкая фракция, удобно лапкам
Разносится меньше древесного (с ковриком практически не разносится)
Можно смывать в унитаз (это для меня было в приоритете)
У моих essence с углем (он даже внешне похож на бентонит, там другой формат) и какой-то зелёный чай
Сегодня интста мне рекламу подкинула)) веселенький
Та прям багіня• 06 апреля 2025
Силикагелевый - моим не подошёл. Был тот, ,что крупные кристаллы...и кошке видно колол лапки. Орала перед горшком. Вернули бетонит, все отлично
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Перепробовала абсолютно все виды,кроме соевого. Пока кот ходил в открытый лоток,все равно разбрасывал. Приучила ходить на лоток с решеткой и горя не знаю. Покупаю древесный,и мне и ему нравится) мою горшок и меняю наполнитель раз в 3-4 дня,запаха никакого нет
покажіть свій лоток, будь ласка. Це решітка якась зверху?
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляБабайко
Дякую за таку розгорнуту відповідь! Наш кіт ще малий і грайливий, то теж може гратися гранулами.
НашлаПерепискуМужа• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Так! Зверху решітка,на якій лишаються крупні справи). Просто викидаю в унітаз та промиваю. Знизу наповнювач
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Класний! Виглядає справді практично. Дякую, що потратили свій час. Люди, ви чудові
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляa.ostroverh
Соевый
Мелкая фракция, удобно лапкам
Пасочки нагадало Дякую!
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляТа прям багіня
Яка фірма бентоніту? Не смердить? Дякую.
a.ostroverh• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Пасочки нагадало Дякую!
Вот и меня утром улыбнуло
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Який принцип роботи? Це наповнювач внизу, попіси стікають, а какулі залишаються зверху і треба зразу мити?
Бурундучиха• 06 апреля 2025
У моей комкующийся.
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляa.ostroverh
Вот и меня утром улыбнуло
якраз подруга попросила рецепт паски і тут Ви зі своїм фото
Кумася• 06 апреля 2025
не читала всю тему, только стартпост. у меня опытным путем за 7 лет: только белый бентонит, он лучший. обычная глина воняет и не убирает запахи, древесный я так и не пробовала, не хочу. силикагель неплох, но слишком химозно-дисперсный, я боюсь вдыхать эту пыль, плюс он очень острый, если разносится по полу и по квартире на лапах кота. соевые гранулы зависит от фирмы, анималл например очень липкие, их не отдерешь от лотка, а другие хоть и лучше, но запах очень плохой если долго не менять.
Кумася• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Дякую! От тепер ще й кота питати
а мои терпели все эксперименты) я там поняла им вообще посрать, куда срать))
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляКумася
Порадьте фірму білого бентоніту, щоб запахи добре вбирав. Дякую.
Кумася• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
у меня уже года 3 такой, Felin. есть яблоко, марсельское мыло, пудра, лимон и черный без запаха
Оксана -1f11• 06 апреля 2025
Ми живемо у приватному будинку, то коти ходять в туалет виключно на вулицю у будь -яку погоду
ДинамоКит• 06 апреля 2025
подойдет любой из вами перечисленных. Плюс кастрировать кота. Запаха не будет, если убирать. Прилипать на лапки может любой наполнитель - просто купите совок с щеткой и сразу после уборки подметайте. У меня 4 кота, запахов нет (я в этом плане щепетильна очень)
НашлаПерепискуМужа• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Саме так! Для мене зручність в тому,що не висипається наповнювач взагалі. Були різні туалети-і глибокі і домік. В мене кіт гребе і до і після як скажений,то він виносив наповнювач не тільки в ванній,а ще й по всій хаті де не де валялось
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляДинамоКит
Дякую. Так, каструвати збираюся, просто ще малий. Надіюся, що мітити не буде.
Небалувана Галя• 06 апреля 2025
Мені більше за все зайшов селікагель. Маю кішку в маленькій квартирі, лоток стоїть в коридорі, бо в санвузлі банально нема місця. Спочатку були інші наповнювачі - був запах. Перейшла на селікагель і радію. Запах може бути тільки коли кішка тільки тільки купку наклала, але коли вона ту купку закопала то запах зникає миттєво. Я купляю анімал, природа як на мене має багато пилу. Пачки на 3 л вистачає на 2 тижні.
ЯяяКакаджамбо• 06 апреля 2025
Так Вы себе или коту подбираете?
Если себе - потом возникают другие вопросы. Например, люди, помогите, он ссыт по кроватям, коврикам, упавшим на пол тряпкам, вазонам с цветами и т п. Если коту - так тогда вот этот Ваш букет ’хочу’ забудьте и предлагайте коту то, что хочет он. Ему туда ходить все-таки, а не Вам.
У моей кошки бентонитовый. Ее устраивает больше любого другого. Вашим пожеланиям не отвечает
автор Доктор Хаос • 06 апреля 2025
Ответ дляБабайко
цей?
ЯяяКакаджамбо• 06 апреля 2025
Сетку в лотке, кстати, не одобряет ни один зоопсихолог. Потому что это не физиологично для котов и им неудобно
Ласунка• 06 апреля 2025
Автор, лайфхак - берете 2 лотка, глубокий и от мелкого сетку. В глубокий насыпаете наполнитель, сверху - сетку. Кот пописал - сняли сетку, хлоркой продезинфицировали, промыли и обратно можно поставить; покакал - сняли сетку, выбросили в туалет, опять же сетку хлоркой продезинфицировать, прополоскать и назад поставить. Занимает пару минут. У меня хлорка в бутылке с пульверизатором, очень экономно получается и покрывает большую поверхность. Наполнитель - древесные гранулы, очень хорошо поглощают запах. У меня 2 кота и 2 лотка, мою полностью 1 раз в неделю и выбрасываю опилки, в течение недели - мою и дезинфицирую сетки.
Бабайко• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
цей?
Так. Але там є варіанти запаху або зовсім без ароматизаторів. В мене з алое. Пробувала ще лаванду, але для мене цей запах був нав´язливим.
Бабайко• 06 апреля 2025
Ответ дляЛасунка
Хлор - отрута для котів. Просто майте це на увазі.