Скляна миша• 06 апреля 2025
Продукти в кредит? Це потужна перемога!
Мені жаль пенсіонерів, які працювали все своє життя і зараз мають жити так. Це просто позор.
оксюморон• 06 апреля 2025
Ужас, кому эта услуга вообще нужна, чтоб еще думать как за еду отдать долг
жінка незаміжня• 06 апреля 2025
Вже обговорили. Кредит доступний тільки в кишеньковому банку Сільпо. Рекламний хід для залучення клієнтів.
Скляна миша
• 06 апреля 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Далі буде! Всі в майбутньому так будуть залучати клієнтів. Це початок
Альфред Шнитке• 06 апреля 2025
Уже была тут тема.
Ну по факту некоторые люди покупают продукты с кредитки и так,только тут будет как рассрочка без процентов.
Анонимус Я• 06 апреля 2025
Автор ,кредит и рассрочка -это разные вещи !
И тему обсудили уже до вас
Да-да,за голову схватиться нужно обязательно
И тему обсудили уже до вас
Где тут 0?• 06 апреля 2025
Це не виникло зараз під час війни. До цього йшло, починаючи з Кравчука та Кучми
Навіщо ви скрізь ліпете це слово пАтужна
Наче мавпа злізла з дерева і узнавши одне слово, тицяє їм скрізь
Рассрочка на Яндекс.Еда с Мокка — оплата частями онлайн
mokka.ru›blog/landings/yandeks-eda.html
СберМаркет Яндекс.Лавка Пятёрочка Яндекс.Еда Лента Перекрёсток Магнит Ашан METRO Окей.
Купить продукты в рассрочку онлайн по карте Халва
halvacard.ru›Карта рассрочки›Продукты в рассрочку
Сайт организации, сведения о котором внесены в список адресов web-сайтов кредитных организаций
Покупка продуктов питания в рассрочку с Халвой позволяет приобретать товары в самых популярных торговых сетях страны.
mokka.ru›blog/landings/yandeks-eda.html
Скляна миша
• 06 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Де було таке при Кравчуку, Кучмі? Приклади
Где тут 0?• 06 апреля 2025
Ответ дляnennsi
на россии уже давно супермаркеты дают еду в рассрочку и кредит.
А боярышник?
Скляна миша
• 06 апреля 2025
Ответ дляnennsi
на россии давным давно еда в кредит.
А ми ж як росія так?
жінка незаміжня• 06 апреля 2025
Ответ дляСкляна миша
Всі так залучають клієнтів давним-давно. Чим кредит на кросівки чи чайник відрізняється від кредиту на хамон? Чим торгують-те і кредитують
Скляна миша
• 06 апреля 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Їжа це база для людини як і вода. Який чайник, господи
Анти-анонім• 06 апреля 2025
Я давно в минусах на карте, тоже продукты, многое отказываю, не могу сыр твёрдый купить, хлеб дорогой не покупаю, яблоки не покупаю, колбасы тоже нет
жінка незаміжня• 06 апреля 2025
Ответ дляСкляна миша
Ви реально вважаєте, що це придумано, щоб пенсіонерка собі батон купила?
Анонимус Я• 06 апреля 2025
Ответ дляnennsi
на россии давным давно еда в кредит.
Нам это не интересно
Сколько еще сообщений напишите об этом?
Где тут 0?• 06 апреля 2025
Ответ дляСкляна миша
Ви що, речення прочитати не можете? До цього йшло
Скляна миша
• 06 апреля 2025
Ответ дляnennsi
русня нозями ходит по золотишку,алмазам,нефти,газу,металлам по всей таблице менделеева,а кредит на еду у них уже давным давно
Так ми ж краще росії! У нас класно, люди інші, європейська країна ))) чи коли гівно, то треба зрівнювати з росією? Тупість
Анонимус Я• 06 апреля 2025
Ответ дляСкляна миша
Так еда бывает разная
Может кто то хочет купить дорогущий алкоголь в рассрочку -его право
Где тут 0?• 06 апреля 2025
Ответ дляСкляна миша
Скляна миша
• 06 апреля 2025
Ответ дляnennsi
поедьте к моим бабушкам в село.плюс 10кг за недельку вам обеспечено
У мене бабуся не в селі живе, як і більшість пенсіонерів і ходить в найближче сільпо
Не мають всі пенсіонери городів
Анонимус Я• 06 апреля 2025
Ответ дляСкляна миша
Не мають всі пенсіонери городів
И вашу бабушку в Сильпо силой заставляют покупать продукты в рассрочку?