Mrs.Ochmonek• 06 апреля в 11:11

Рекордні статки Порошенка у війну

Порошенко засвітив рекордні доходи у декларації за 2024 рік

За третій рік великої війни експрезидент заробив 4,6 млрд грн, це втричі більше показників попередніх двох років

2024 році сукупний дохід задекларований Петром Порошенком становив 4,62 млрд грн. Ця цифра – у понад три рази більша за аналогічний показник 2023 та 2022 років, коли доходи Порошенка становили 1,44 млрд та 1,43 млрд гривень відповідно. Порівняно з довоєнним 2021 роком, коли нардеп заробив всього 162 млн грн, заробітки Порошенка у 2024-му зросли у 30 разів.

При цьому кошти регулярно виводяться з України.

Якщо у 2023 році йшлося про 669 млн грн, то у 2024 році Порошенко вивів з України майже вдвічі більше – 1,21 млрд грн
vikgvv• 06 апреля в 11:12
Ну прям новость… это для обычных людей война - боль, для них- способ заработка.
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:12
за час повномасштабної війни Порошенко піднявся у рейтингу найбагатших українців з 12 на третє місце. Його родина задекларувала майже мільярд доларів у різних активах.

Як відомо, 13 лютого були запроваджені санкції проти низки олігархів та політиків, які створювали загрозу національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України та сприяли терористичній діяльності. У тому числі, до списку увійшли Петро Порошенко, Ігор Коломойський та Віктор Медведчук.

Зокрема, Петра Порошенка звинувачували у лобіюванні Харківських угод (ЧФ в Криму); фінансуванні терористів (купівля вугілля з ОРДЛО); торгівлі у війну з Росією (Липецька фабрика, завод «Богдан» у РФ тощо); спільному з Медведчуком та росіянами незаконному відчуженні нафтопроводу у держави тощо
Мир Регланов и Футболок• 06 апреля в 11:13
Чим більше статки - тим більші і податки.
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:14
Ответ дляvikgvv
Але його прихильники це заперечують. Звинувачують у брехні тощо
Наташа_32• 06 апреля в 11:14
Він - шоколадний заяць! Він -лагідний мерзотник! Він - солодкий на всі 100!
Remensa• 06 апреля в 11:14
А одної теми тобі замало?😆 Більше не заплатять
Наташа_32• 06 апреля в 11:15
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну ж звісно! Хто ж себе облаювати буде! Він - ідол, ідеал, цар, бог! Тільки Україна у руїнах, тіьки жінка та синочки за кордоном! Що їм до тієї України!
lus_so• 06 апреля в 11:15
Альо, тіки що ж писали в сусідній темі про 1.8 млрд баксів. Невже збрехали?
Kristal2013• 06 апреля в 11:15
А у ’скумбрии’ оффшоры нашли западные журналюги. Но ей можно.
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:16
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Не завжди
Наприклад, якщо зібрати у фонд кошти для *допомоги ЗСУ*, потім їх вкласти у військові облігації , то доход з цих облігацій через рік-два буде неоподаткованим.
vinika• 06 апреля в 11:16
Ответ дляMrs.Ochmonek
Какие прихильныки? Проплаченные боты, вы хотели сказать?
Наташа_32• 06 апреля в 11:17
Ответ дляKristal2013
Вона ж скумбрія, а у куми - Ленкі Кравець, не читали? 2,3 млрд. баксюганів!
Ось на шоу заробила! Елітний дім під Києвом придбала!
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:17
Ответ дляRemensa
Ми на ти?
То скажи мені будь ласкава , яку я ще другу тему створила.
Наташа_32• 06 апреля в 11:18
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не завжди
Зібрати і вкласти? Це Ви про кого? Про наших олігархів? Вони лише знають дві дії: віднімання та ділення!
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:18
Ответ дляKristal2013
Якого видання журналюги?
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:19
Ответ дляvinika
Може ж не всі проплачені, є і просто задуреніі фейсбуком.
tosja_80• 06 апреля в 11:19
Он все время зарабатывал на войне. Ещё кто-то удивляется его доходам?
Remensa• 06 апреля в 11:20
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ми на ти?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3700634
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:20
Ответ дляtosja_80
Мене вражають масштаби зростання доходів.
Кросівки оригінал• 06 апреля в 11:20
А пишуть як заробив, чи тільки засуджують?
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:21
Ответ дляRemensa
Дякую, не читала.
Просто в іншій темі мені одна його фанатка дорікнула, чому оґ я не створюю теми, що і це все брехня)
Remensa• 06 апреля в 11:21
Ответ дляMrs.Ochmonek
Він їх у вас вкрав? Став той Порошенко поперек горла.
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:24
Ответ дляКросівки оригінал
Пишуть, що вкладає в іноземні цінні папери

Зросли і обсяги коштів вкладені у придбання іноземних цінних паперів. Якщо у 2023 році йшлося про 669 млн грн, то у 2024 році Порошенко вивів з України майже вдвічі більше – 1,21 млрд грн. У звітах зазначено, що значна частина цих інвестицій здійснена через швейцарські фінансові структури.

Засуджую я - саме виведення коштів з української економіки
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:25
Ответ дляRemensa
В 90-ті вкрав як і всі олігархи, це ж не секрет. І у мене, і у вас.
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:34
Кінець 2023. Що з цього приводу кажуть прихильники Порошенка?

’Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко отримав від угорського уряду понад 37 мільйонів гривень напередодні зустрічі з його очільником Віктором Орбаном.

Про це стало відомо із даних опублікованих на сайті НАЗК, передає УНІАН.

Так, у 2023 році Порошенко отримував доходи з двох джерел, основне з яких – Міністерство фінансів Угорщини. Звідти йому надійшло 37 млн 104 тис. 440 грн.

Згідно декларації, уряд Угорщини перерахував гроші Порошенку за тиждень до того, як він намагався виїхати за кордон на перемовини з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном. Тоді прикордонники не випустили нардепа з країни, оскільки українські спецслужби отримали інформацію, що його візит до Угорщини може бути використаний російськими ФСБ та ГРУ.

Читати ще: Орбан заблокував 50 млрд для України від ЄС: буде новий саміт у січні

Пресслужба Порошенка не виходила із жодним поясненням, за що йому в Орбана заплатили грош’
Камышовая кошка• 06 апреля в 11:35
гарний опус, але геть не розкрита тема офшорів зеленської скумбрії за той же період.
Lv1107• 06 апреля в 11:36
Так, один тільки Порошенко заробив. Більше ніхто. Всі інші статки і взятки передали на ЗСУ.
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:37
Ответ дляКамышовая кошка
Whataboutизм залиште для інших своїх тем)
автор Mrs.Ochmonek • 06 апреля в 11:38
Народного депутата Петра Порошенка підозрюють у використанні донатів, які українці перераховують на його благодійний фонд для підтримки армії, з метою власного збагачення через фінансові схеми.

Про це йдеться у матеріалі видання ’Закон і бізнес’.

Журналісти проаналізували фінансову діяльність як українських, так і зарубіжних компаній, що належать Порошенку. Виявлено, що їхні активи зростають завдяки ухиленню від сплати податків в Україні.

За інформацією розслідувачів, Порошенко використовує механізм легалізації коштів через купівлю державних і міжнародних облігацій, які приносять дохід у вигляді відсотків. Основну частину цих облігацій становлять цінні папери внутрішнього державного займу (ОВДП).

https://pravdatutnews.com/society/2025/01/22/54087...
Мир Регланов и Футболок• 06 апреля в 11:38
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я перший раз перекинулася з Порошенко десь в 1995 році.
Коли ми були рядовими акціонерами одного підприємства. З єдиною різницею в тім, що я сиділа на зборах в загальному залі серед сотні таких же акціонерів, а Порошенко виступав з трибуни фонтануючи ідеями по розвитку нашого підприємства.
Реально - в нього була сотні ідей як далі працювати. Декілька ціх ідей тоді були реалізованих завдяки його старанням. І я доволі довго кожен рік отримувала добрі річні девиденти з цього підприємства.
А в 2005 році продала акції банку Мрія (це був його банк) досить дорого. Вистачило щоб докласти до купівлі квартири.

Я про те, що в мене і багатьох з нас теж був приблизно такий старт, як у нього.
Я не бідствую. Але я і на десяту частину не змогла реалізувати свій старт як зміг це зробити він.

І, да: я не прихильниця Порошенко. Вважаю його збитим льотчиком.
Але і не принижую його заслуги.