БершкомангоЗар• 06 апреля в 17:15
Податкова?
Дівчата,мабуть влипла я
Вже надумала багато чого собі ,в зв’язку з останніми новинами
Звернулась жінка ,щоб купити б/в річ,і по речі багато запитань задавала ,питала де територіально знаходжусь,щоб самостійно забрати річ,також питала про оплату на карту.
Чесно кажучи зараз не цікавлюсь новинами ,бо дуже великі проблеми з здоров’ям,то і нічим крім здоров’я не цікавилась,а сьогодні прочитала про те ,що продавців б/в таким чином вираховують,через податки.
Пробила її номер в гетконтакті,вибило ,що працює в Мінʼюсті.
Невже ,скоро чекати на лист від податкової через 170 грн?
Говорю-балакаю• 06 апреля в 17:16
Представляете, я работаю в налоговой и тоже частенько покупаю на олх
ХаДиДиШь• 06 апреля в 17:25
Ответ дляТану на сонці
Ну і шо? Заплатите в наступному році податок 1,70 грн
І в цьомуу штраф 34 тис 🤫
Тану на сонці• 06 апреля в 17:26
Ответ дляХаДиДиШь
І в цьомуу штраф 34 тис 🤫
За що? Б/в можна продавати своє.
Тану на сонці• 06 апреля в 17:32
Ответ дляПампушОК
вже ні
Дайте джерело, де це написано. Якщо поправки до Податкового кодексу, то прочитайте їх добре. І вони ще не вступили в дію
БершкомангоЗар
• 06 апреля в 17:35
Дівчата,а Мінʼюст може зробити контрольну закупку і передати до податкової?
Перепрошую,за дурні запитання,зовсім мозок відключився
ПампушОК• 06 апреля в 17:46
Ответ дляТану на сонці
Вже безліч тем тут. Шукайте.
Пацан к успеху шел• 06 апреля в 17:49
Ответ дляХаДиДиШь
І в цьомуу штраф 34 тис 🤫
не п..дите, если не понимаете, в чем дело.
17000 за незарегистрировпнную предпринимательскую. предпринимательство носит РЕГУЛЯРНЫФй характер.
при повторном обнаружении нарушения 34
Тану на сонці• 06 апреля в 17:49
Ответ дляПампушОК
Вже безліч тем тут. Шукайте.
Тем тут може бути ще +1000, але це не так