Г@Л@В@ломка• 07 апреля в 09:20

Наслідки прививки

В моєї співробітниці помер єдиний син 20 років, не пив не курив. Вона прийшла з роботи і він ще теплий був. Якась проблема з сердцем сталася. Спитали чи робив прививки від ковіду (робив 2). Так їй і сказали, що це причина але в документах не записали....

Ужас, це які наслідки від якоїсь прививки і вже через роки...
Гладиолус• 07 апреля в 10:30
Ответ дляніколи такого не було
Я знала два человека, от которых смерти никто не ожидал. Тоже делали прививки, но понятно, что с этим никто не связывает, потому что низзя. Вечером делали свои дела, на утро уже остыли, у каждого оторвался тромб.
Тромб был до прививки или после? Прививка спровоцировала отрываеие тромба? )))
Гладиолус• 07 апреля в 10:32
Ответ дляЛя-ля-ля
трололо 100%
вопрос - зачем они разгоняют сейчас?
еще и в таком гнусном виде
Відволікають увагу від реальних проблем. Наприклад, фіаско на переговорах з сша
Вся в кредитах• 07 апреля в 10:35
Ответ длябибизяна
молодые люди
Вони і зараз помирають рідко саме від с/с
Твоя космішна• 07 апреля в 10:36
Ответ дляГладиолус
Да, возможно прививка, но Вы это никогда не узнаете. В моем окружении 3 здоровых мужика ушли, тромб, все были привиты
Ирина Веселуха• 07 апреля в 10:37
Ответ дляIshoy
Вы бы лучше читали научные статьи, а не писали ерунду. Уже не скрывают, что эти уколы вызывают миокардит и перикардит. Иногда они могут протекать бессимптомно, но при этом вызывают серьезные повреждения сердца. Это и приводит к внезапной смерти даже через 5 лет
Мій 18- річний племінник ,не щеплений, отримав тяжкий міокардит після грипу.
все по ГОСТу!• 07 апреля в 10:40
Ответ дляИрина Веселуха
Так, лікар узист сказала що ангіни та любі інфекційні хвороби можуть бути причинами міокардиту
Мене питалась чи я хворіла , бо по серцю були зміни
Екг була погана і мене одразу повели в узі кабінет.
Але ковід нічим не підтвердився
Я ходила по усім лікарям робила всі обстеження , лікарі так і не сказали що це могло бути
Прививки я звичайно не робила , так як після лікарні ще довго колола клексан і потім пила ксарелто
Джага-джага• 07 апреля в 10:40
Всю тему не читала. Но есть знакомый, здоровый спортивный мужик, прививки делали они с женой, в том году с сердцем у него начались конкретные проблемы, делали операцию, сейчас на таблетках. Может быть оно и без прививки так же было, никто ж не знает.
бювет_в_обед• 07 апреля в 10:45
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Її чомусь спитали лікарі і сказали (не знаю хто), що це часте явище зараз...
Повинна бути чітка причина смерті - тромб, інфаркт. Діагнозу від ковіду немає. Приплітати можна що хочеш, але.
Ishoy• 07 апреля в 10:48
Ответ дляВся в кредитах
В дослідженні прояви міокарда були через декілька днів, а не через роки
Да, проявления могут появиться сразу, но не все обращаются к врачу. А если и обращаются, то не все врачи могут поставить правильный диагноз. В исследовании специально искали миокардит и, как видите, нашли. Не совсем понятно, что Вы хотите доказать. После перенесенного мио или перикардита внезапная смерть вполне вероятна.
Ishoy• 07 апреля в 10:50
Ответ дляИрина Веселуха
Ну так давно известно что после гриппа или других инфекционных заболеваний может пойти осложнение на сердце. Какое это имеет отношение к мио или перикардиту после прививки?
Вся в кредитах• 07 апреля в 10:50
Ответ дляГладиолус
А що там за фіаско?
Луковая• 07 апреля в 10:58
Если парень не болел сердцем, то действительно очень странно ... Прививки это гадость это и так понятно
Радуга-дуга• 07 апреля в 11:04
Не знаю, в моем окружении никто не умер после прививки. Я лично делала две, Модерна кажись, самочувствие как обычно, не хуже не лучше. Родители 65 лет делали два раза пфайзер, потом ещё одну в 2022 бустерную. Нормально себя чувствуют, хотя мама на момент прививки была с хроническими болезнями( диабет и высокое давление). Не верю вообще в эту истерию с прививками и их демонизацию
вре_Динка• 07 апреля в 11:19
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Не лікарі а патологоанатом має казати через що людина померла
Скіфська пектораль• 07 апреля в 11:27
Ответ дляИрина Веселуха
Вакцинація проти ковіду почалася 4 роки тому. Навіщо було 16- річному юнакові її колоти. Навряд чи він працював в лікарні, дитячому садку, входив в групу ризику. Малоймовірна історія.
В класі дитини батьки кололи дітям . Їм по 8-9 років на той момент було. Так що все можливе.
Любимка-анонимка• 07 апреля в 11:29
Троляка, до чого тут прививика. Моя родичка померла молодою і без прививки від тромба.
Куколка-мяуколка• 07 апреля в 11:43
Ответ дляТвоя космішна
В мене батько помер від тромбу. Не робив щеплення. У друга батька була емболія легеневої артерії, він вижив. Теж не робив щеплення. До ковіду купа людей помирали від тромбів дивно, правда
На пів ставки• 07 апреля в 12:12
Автор, по перше, ніяк зв´язку з прививкою не доведеш.
По друге, сам ковід дає такі ж побічки, як і прививка, а ковідом ми за ці роки вже по кілька разів перехворіли.
Я не вакцинувалася і більшість близького оточення теж, але ковідом хворіли і деякі наші зміни в здоров´ї теоретично можуть бути наслідком ковіду.
Ковідом хворіла кілька разів і підозрюю, що через це в мене не щпозуміло чому високі тромбоцити (610) разом з анемією, при цьому коагулограма вказує навпвки на низький рівень згортання крові. Ну таке щось зовсім не зрозуміле, але лікарі так і не знайшли причину і в 2019, наприклад, зак ще цілком був в нормі.
А тромбоцити на серцево судинну систему загалом впливають.
Але ж ніяк не доведеш, що це побічка ковіду, так, тільки припущення.
Ще в останні роки в кількох людей з оточення після якогось вірусу дебютує анемія різної ступені важкості, в когось до переливання доходить. Теж тільки припущення про побічку, але ж не вперше на грві і грип хворіють.
А в того хлопця ще й цілком могла бути якась вроджена і не діагностована аневризма.
Хвігура мічти• 07 апреля в 13:14
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вони не в Україні жили до війни. В тій країні обов´язково було щеплення, на навчання не пускали. Вона так каже
І не соромно таке вигадувати?
размахер• 07 апреля в 13:46
Ответ дляИрина Веселуха
Я знаю людей, які, підстрибуючи побігли своїх дітей вакцинувати від ковід
tereska• 07 апреля в 14:16
Серцевий напад, то може навіть і швидка не встигнути доїхати, а він був сам вдома.
Дуже жаль хлопця(((