Vaselyna• 05 марта 2025

Лікування флюсу у дитини

Добрий вечір, порадьте , будь ласка, може хто з таким стикався. Сьогодні дитині, 7 років, зняли пломбу і почистили зубні канали через те, що там флюс. Був лише жовтий кружечок на десні. Через дві години після прийому Десна дуже розпухла. Подзвонила лікарю, вона каже, щоб давала антибіотик і нічого більше не пояснювала. Так от питання: чи могло воно так розпухнути від того, що там сильно ковирялись, і можливо, до ранку набряк спаде? Чому питаю, бо 2 місяці тому дитина вже приймала антибіотик, і не хочеться так часто його давати. До того ж, якщо флюс не пройде, то доведеться видаляти зуб...а це знову антибіотик...
tashara777• 05 марта 2025
Когда был флюс у дочки 6 лет, сделали рентген и сразу удалили, потому что было видно, что уже глубоко воспаление дошло до зачатка коренного зуба, если опухло, то наверно это показание к удалению. Если Киев, то можно поехать на Под высоцкого, там приём круглосуточно
vetka• 05 марта 2025
покажіть фото. ренген робили?
tashara777• 05 марта 2025
Кстати, после удаления антибиотик не назначали
kissaniya• 05 марта 2025
Дочке сразу удалили такой зуб. Кстати стоматолог очень хороший. Лишнего никогда не лечит
Katerina_Knows• 05 марта 2025
’лише жовтий кружечок на десні’ -
гній в челюсті у дитини - так краще звучить
антибіотик давать!
kissaniya• 05 марта 2025
Ответ дляtashara777
Молочный же зуб. Зачем аб
tashara777• 05 марта 2025
Ответ дляkissaniya
Молочный же зуб. Зачем аб
Ну это автор пишет, что типа надо, я пишу, что нам не назначили
ЧарівнаЯ• 05 марта 2025
Видалити зуб, десь в такому ж віці був у доньки. Один стоматолог лікував-лікував але воно все не проходило, інший стоматолог вирвав зуб, зачистив гній і все. Ніякий рентген не робили
Plushaa• 05 марта 2025
У нас флюс закончился чисткой под общим наркозом. Нам тоже врач якобы открыла зуб, пломбу отковыряла, но флюс усиливался, и вечером поехали на подвысоцкого и там уже был капец, вырвали 2 зуба и чистили все и потом еще йодные бинты несколько месяцев ставили
kissaniya• 05 марта 2025
Ответ дляtashara777
Да, я поняла) согласна полностью. Дочке тоже не назначали аб. Даже взрослым не все удаления с аб рекомендуют
vetka• 05 марта 2025
Ответ дляKaterina_Knows
’лише жовтий кружечок на десні’ -
антибіотик давать!
навіщо давати такі поради?
автор Vaselyna • 05 марта 2025
Ответ дляKaterina_Knows
’лише жовтий кружечок на десні’ -
антибіотик давать!
Жовтий кружечок - це флюс, і в дитини вже таке було, проходило завдяки звичайному полосканню :сіль, сода, йод. Просто цього разу розпухла десна. І я не розумію чи це від втручання, чи це, можливо, ускладнення
автор Vaselyna • 05 марта 2025
Ответ дляkissaniya
Молочный же зуб. Зачем аб
Не знаю, минулого разу, коли видаляли зуб, сказали обов´язково пропити антибіотик
Аnnеt• 05 марта 2025
если вовремя не пролечить молочный зуб, он испортит вам постоянный. это не шутки.
автор Vaselyna • 05 марта 2025
Ответ дляvetka
покажіть фото. ренген робили?
Рентген не робили, лікар сказала, що не треба
vetka• 05 марта 2025
Ответ дляVaselyna
ну хоч фото зробіть. без ренгену не визначають подальшу тактику таких зубів: видаляти чи лікувати. подивлюсь який це зуб і де там нориця.
kissaniya• 05 марта 2025
Ответ дляVaselyna
Та ну. Из пушки по воробьям. Просто содой полоскать и заживёт. Я весной зуб мутрости удалила. Без аб зажило
Кошкина мать• 05 марта 2025
Лікували під загальним наркозом. Точніше видаляли і чистили, бо гній вже доходив до сусіднього зуба, дитині 5 років. Було видно тільки норицю, були у трьох стоматологів і два з них говорили зовсім протилежне. Дуже жалію, що чекала, полоскала тільки дитину мучила.
автор Vaselyna • 05 марта 2025
Ответ для Кошкина мать
А як виявили, що гній пішов далі? Болів зуб? Може були ще якісь симптоми?
vetka• 05 марта 2025
Ответ дляVaselyna
Автор, фото не буде? Тоді пішла я спати. Думала ви тут поради шукаєте, а вам просто поговорити.
Кошкина мать• 05 марта 2025
Ответ дляVaselyna
Ні, не болів, робили рентген два рази через два , чи три тижні, точно не пам´ятаю. Страшно було, що може або зачаток постійного зіпсувати, або ще гірше прорвати всередину. Доречі, зуб болів тільки тоді, коли кусала на нього, набряку теж не було
автор Vaselyna • 06 марта 2025
Ответ дляvetka
vetka• 06 марта 2025
Ответ дляVaselyna
фото
Зробити знімок і подивитись довжину коренів і де саме там запалення( а свищ це і є вогнище резорбції) Шкода звичайно, бо ще не мінялися верхні різці і рано для конкретного випадку, але варіанти 2.
1. Видалення і потім утримувач місця
2 Намагатись пролікувати. Але це якісно промити кореневі канали і їх заплобувати і відновити зуб коронкою чи пломбою. Ніяких полоскань ваток під час їжі і т.д. Якщо ви залишите цей зуб і будете спостерігати, то залишите вогнище інфекції, яке може вплинути на зачаток постійного зуба так і так буде постійно інфекція в роті.
Я на 98% впевнена, що там видалення.
автор Vaselyna • 06 марта 2025
Ответ дляvetka
1. Видалення і потім утримувач місця
Я на 98% впевнена, що там видалення.
Дякую за відповідь. Ось якраз учора чистили всі канали, сказали часто полоскати і закривати ваткою під час їжі. Зранку набряк вже менший. Антибіотик я йому так і не дала. Завтра знову до лікаря. Вона планувала поставити протизапальні ліки.
vetka• 06 марта 2025
Ответ дляVaselyna
Компетенція лікаря викликає в мене сумніви.
Лікувати канали без знімка, призначати антибіотики при набряку... ватки, полоскання.
Це поліклініка? В якому ви місті живете?
автор Vaselyna • 06 марта 2025
Ответ дляvetka
Так, поліклініка. Місто Южноукраїнськ. Але лікар з 20-річним стажем, всі її дуже хвалять. І реально, з тих стоматологів, які є в місті, вона одна з кращих.
Дослухаюся вашої поради, поїдемо завтра перед прийомом зробимо знімок. А який краще робити панорамний чи лише цього зуба?
vetka• 06 марта 2025
Ответ дляVaselyna
В даеому випадку інформативний прицільний знімок.
Я теж лікар з 20 річним досвідом, але такого вже не роблю років 15 точно.
автор Vaselyna • 06 марта 2025
Ответ дляvetka
Дуже вам вдячна за подади
vetka• 06 марта 2025
Ответ дляVaselyna
Дуже вам вдячна за подади
Якщо хочете може мені показати завтра фото вашого знімка, я подивлюся
Натусик_13• 16 марта 2025
Автор, що у дитини з зубом, вилікували? Чи видалили ? У дитини також флюс, також над четвіркою верхньою. Це вже вдруге. Перший раз був над пятіркою, її видалили