Ms. При теле• 07 апреля в 10:33
Чи варто ФОПу заводити окремий номер телефону для договора з новою поштою
Під час реєстрації мені пише, що неможливо використовувати номер, що вже використовується в кабінеті приватної особи. Мені особисто не потрібно 2 номера. Якщо я видалю свій існуючий акаунт НП і укладу договір на свій номер телефону, то зможу і далі отримувати та відправляти як приватна особа з цім номером? Якщо зможу, чи буду бачити приватні відправлення в кабінеті НП, зможу ними керувати?
Ms. При теле
• 07 апреля в 10:40
Ответ дляМир Мир Мир!
можливо краще це питання задати самій НП?
Я ж не запитую про щось неймовірне рідкісне. Впевнена, тут досить багато ФОпів.
Мир Мир Мир!• 07 апреля в 10:40
Ответ дляMs. При теле
найбільш розгорнуту відповідь надасть саме вона)
Наполеон Бонапарт• 07 апреля в 10:44
Ответ дляMs. При теле
Всі ФОПи по різному працюють. У мене немає продажів, наприклад, і договору з НП немає.
Окремий телефон робочий є. Вночі, наприклад, його вимикаю. Так само в поїздках.
Залізний занавіс• 07 апреля в 10:47
Як ФОП з великим стажем дуже рекомендую завести окремий робочий телефон з новим номером.
До нього і прив´язувати все, що пов´язано з ФОП.
ЗаведУющая• 07 апреля в 10:51
Ответ дляMs. При теле
Давно не ФОП.
Але, додатковий номер, мені завжди потрібнийі (по роботі).
_Myavochka_• 07 апреля в 11:43
Я зареєструвала Нову пошту на окремий номер телефону. Якщо ви зареєструєте на свій номер, то як приватна особа не зможете їм користуватися. Я маю два окремих кабінета на окремих номерах телефону, приватна особа і ФОП.
Ms. При теле
• 07 апреля в 17:19
Ответ для_Myavochka_
дякую