КокошинЭль• Изменено 07 апреля 2025

Сколько такое окрашивание может примерно стоит?

Очень понравилось такое окрашивание в одной из тем, сколько это может стоить, хоть примерно
И если можете, посоветуйте мастера в Днепре
Вічний двигун• 07 апреля 2025
Летала_НаМетле• 07 апреля 2025
От 3500 и до ...
автор КокошинЭль • 07 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
А как часто нужно делать коррекцию?
Гитта Ягг• 07 апреля 2025
Где, на каких материалах у какого мастера, а и на какую длину и густоту. Все это влияет на цену. Я бы сказала от 6-7 тыс и далее.
Коко Шанель• 07 апреля 2025
У меня в Киеве была мастер до войны, что красила так за 3к. Она арендовала кресло в очень обычной студии на Осокорках, просто повезло ее найти.
Тут скорее везение найти хорошего мастера, без ориентирования на стоимость
Вічний двигун• 07 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
А как часто нужно делать коррекцию?
Не знаю
автор КокошинЭль • 07 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Это точно, но как его найти!?
Губка Боб• 07 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
А как часто нужно делать коррекцию?
Тонування кожні 4-6 тижнів. Фарбувати повністю раз на півроку
Коко Шанель• 07 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Это точно, но как его найти!?
У меня была случайность, пошла после плохого осветления в Бекстейдж в салон под домом затонироваться, моя мастер тогда работала в салоне ещё, потом ушла работать на себя
Я только за!• 07 апреля 2025
Складне фарбування 5-8 тис
Чупокабра• 07 апреля 2025
В прошлом году делала 5500, волосы густые ниже лопаток. На победе в ша-нуаре, Ольга там была
Підмітайло• 07 апреля 2025
Мені мій перукар це робить за 1200 грн + моя краска .
Освітлення мілірування і потім тонування всього волосся .
ПАЦАНКА О• 07 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
От 3500 и до ...
Ні, від 5-6 мінімум. В мене по лопатки волосся, то минулого року питала - 9 тис, Дніпро
Скіфська пектораль• 07 апреля 2025
моя майстриня бере +- 5тис за таке фарбування, довжина волосся - до лопаток. фарбування +- раз на півроку, тонування через 6-8 тижнів орієнтовно.
Панна Кота• 07 апреля 2025
Я неделю назад такое сделала, 12 500
Доктор Варвар• 07 апреля 2025
Ответ дляПанна Кота
Я неделю назад такое сделала, 12 500
Покажите
Доктор Варвар• 07 апреля 2025
Ответ дляПідмітайло
Покажите
автор КокошинЭль • 07 апреля 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Пофарбувались все ж, чи не наважились?
Я на стрижку ходжу в Блум, дивилась фарбування в них приблизно 11, то з доглядом, але все ж таки мені дорого
Чучело-Мяучело• 07 апреля 2025
В мене світло русе волосся і світлішими прядками просто вигорає на сонці
Без фарбування
Пишу з калідору• 07 апреля 2025
У меня такое на голове само получается), седых волос много, которые не красятся полностью и краска 7, вот после тонирования такой эффект и есть, и обходится только в стоимость краски из массмаркета
Соня Петрова• 07 апреля 2025
Ответ дляПідмітайло
мені за 800 грн,я в шоці від цін 3500 і далі воно того не коштує,люди просто гроші заробляють
Відморожена• 07 апреля 2025
Вы уже собрались перекрагивптся.
Уже ж была утренняя тема
Боневтікла• 07 апреля 2025
6500 у меня (Кременчуг), 9 часов непрерывной работы.
Боневтікла• 07 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
А как часто нужно делать коррекцию?
Это на год примерно. Только корни освежать по необходимости и тонировка (1500-2000 грн). У меня каждые 1,5-2 месяца
Володарка мрій• 07 апреля 2025
Повеселила вартість, яку тут пишуть. Але перукарі молодці, будуть називати 20 тис, і обовʼязково знайдеться ті, хто готовий буде платити такі суми, які взяті просто «від стелі».
автор КокошинЭль • 07 апреля 2025
Ответ дляВідморожена
Вы уже собрались перекрагивптся.
Уже ж была утренняя тема
Я же написала, что фото из другой темы на советчице. Я никакого отношения к ней не имею
автор КокошинЭль • 07 апреля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Так а що робити? Де шукати дешево, але щоб на виході отримати гарний результат
Володарка мрій• 07 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Я фарбувалась в одному салоні, де вартість почала доходити до 7-8 тис за фарбування 1/3 частини волосся, плюс 1500 за просту стрижку кінчиків, ну чисто розвод для лохів. В мене є можливість витратити таку суму за похід в салон, але коли майстер заробляє по 10 тис за одну робочу зміну в країні з мінімальною зп 6,5 тис, то це не те що нормально, це є повний абсурд.
По сарафанному радіо знайшла дівчину, яка має салон на дому, чудово все робить, постійно проходить навчання і бере за свої послуги адекватну вартість.
Я только за!• 07 апреля 2025
Ответ дляСоня Петрова
Жоден кваліфікований перукар за 800 грн не буде робити таке фарбування, це декілька годин роботи плюс матеріали а вони зараз дорогі.
Боневтікла• 07 апреля 2025
Ответ дляЯ только за!
Ви праві, це техніка, мені її зробили за 9 годин непереривної роботи.
І я думала, що дуже дорого (воно й дорого!), але скільки часу, праці, матеріалів, що я з легким серцем віддала за роботу.
Якби на дому, то було б відсотків на 40 дешевше. Але моя майстер навпаки, перейшла в перукарню, бо то і престиж, і клієнти, розцінки зовсім інші, та й атмосфера відповідна. А потік чужих людей додому вже набрид, бо дім є дім, хочеться затишку і приватності.