Тоскующая• 07 апреля 2025
Не справедливо.
Як ви вважаєте? Чи це справедливо? Ситуація повязана з роботою. Був період, коли я залишалась після 18 год. на роботі, могла вийти в 21 год. з роботи, це тривало до місяця часу, працювала, як притрушена, по проханню директора, мол залишся після 18 , прийди раніше, робила деколи дебільну і не свою роботу, а скажімо юриста, натомість мені обіцяли премію, бо я багато і плідно працювала, сьогодна взнаю, що директор вирішила не давати премії, бо з її слів прийде перевірка, а я тут премії роздаю, так я що благодійністю займалась...як на мене це не справедливо.
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Може я собі щось накручую, і просто треба забити на дану ситуацію...але в душі не спокійно.
Love_Love_Love_• 07 апреля 2025
Чому не справедливо?
Це шикарний урок вам що працювати потрібно за гроші, а не за дурні обіцянки
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Ответ дляБабуся мороз
Лох не мамонт, не вымрет
Десь погоджуюсь, але в нас була попередня домовленість, так що ніби я і не лох...але...
Не любовница• 07 апреля 2025
Я б сказала, я и наличкой премию возьму)))
Вас надули и лопнули(((
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Надо было просить оплату сверхурочных
Була домовленість конкретно про премію, але так рішило наше вельмишановне начальство
Ответ дляТоскующая
1) поки що вам не сказали, що премії у вас не буде
2) якщо скажуть - наука на майбутнє (оформляти як 1,5 ставки чи цивільно-правовий договір чи оплату готівкою і то авансом)
Залізна пані• 07 апреля 2025
справедливости в мире не существует
вопрос только в том, устраивает вас это, вы будете продолжать работать или нет.
Бідося• 07 апреля 2025
Ответ дляТоскующая
c-а дирик, и это не про премию, а про справедливую оплату труда
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Ответ дляДоставучая
я б уволилась после такого отношения
Задумалась про це.Я рахую, це трохи плювок.Але поки я немаю куди йти, точніше не шукала ж...
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Ответ дляviter33
Та ні, ніби остаточно, зняла премію.
Хлопаю ресницами• 07 апреля 2025
Золоте правило, яке потрібно вивчити.
Абсолютно всі обіцянки чи прохання керівництва фіксувати письмово.
АгатаХристя• 07 апреля 2025
А ви особисто спитали у керівника? Ваша частина домовленості виконана. Як керівник буде виконувати свою частину?
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Ответ дляАгатаХристя
Це вперше так. Були схожі ситуації, але премію все ж давали. Питала, щось придумаємо була відповідь, але боїться перевірки
АгатаХристя• 07 апреля 2025
Ответ дляТоскующая
Ну то особисто вам не відмовили!?
Нагадуйте про свою премію. Оформіть ЦПХ, або +0,5 ставки. Звісно що зараз ви не будете виконувати додаткової роботи, це для ’виведення’ премії)
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Ответ дляАгатаХристя
Ну то особисто вам не відмовили!?
Премію вже офіційно пішла в наказ, потім вона передумала відкликала.
Петриківна• 07 апреля 2025
Ответ дляТоскующая
Вам дали відповідь, чому відкликали наказ на премію?
Тоскующая
• 07 апреля 2025
Ответ дляПетриківна
Так. З її слів, щось защедро вона роздає премії, як прийде перевірка, то що скаже, сил і бажання я сваритись немаю з начальством.
Петриківна• 07 апреля 2025
Ответ дляТоскующая
Автор, вчіться цінувати свою працю, бо тоді будете все життя, як ’ломова лошадь’.
Це трошки дивна відповідь вашого керівництва , а оскільки ви не відстояли оплату за свою працю - то вас тепер будуть нагружати додатковою роботою, яку не будуть оплачувати.
Ответ дляТоскующая
Зробіть висновок, вже руами не махайте. Але коли попросять затриматися після 18, кажіть що ви своє вже відпрацювали, і більше на доплати не ведіться -кажіть, ой ні, не можу свої справи й т.д.