Забризкана водою• 07 апреля в 22:00
Що це за онлайн математика на пальцях?
8 клас
Вчитель підключилась по зуму
І пропонує вести урок в такому форматі- дитина каже шо писати- вчитель пише
Я слухаю і дивлюсь що вчитель по ходу дій починає підсказувати, летить, не дає дитині подумати.. адже вчитель сама ж і пише..
Вчитель підключилась по зуму
Забризкана водою
• 07 апреля в 22:03
Ответ дляНевгамовна сила
ниче не поняла. можно на пальцах?
В тому форматі що онлайн дитина не вирішує сама нічого
Не пише сама нічого
Не малює графіки
Все робить вчителька
Не пише сама нічого
Не малює графіки
Все робить вчителька
Малая Налегке• 07 апреля в 22:05
Забезпечте дитині можливість самій писати на дошці. У вас є така можливість? Графічний планше, планшет широкої діагоналі зі стилусом?
Якщо дитина не знає, то треба підказати. Щодо не дає подумати, то можете з нею поговорити, що вона може пройти за урок менше, але повільніше. Але й ви маєте розуміти, що при такому розкладі має збільшитися кількість занять, щоб не відставати.
Малая Налегке• 07 апреля в 22:07
Який поточний рівень дитини? Якщо низький, то хай спочатку вчиться записувати за вчителем. А на ’подумати’ хай буде домашка, от там дитина зробить щось сама, якщо не має звички списувати.
Забризкана водою
• 07 апреля в 22:14
Ответ дляМалая Налегке
Є в ннї графічний планшет
Айпад
Стілус
Проблема що у вчителя цього немає і він не знає як це все зробити
Айпад
Стілус
Малая Налегке• 07 апреля в 22:15
Ответ дляЗабризкана водою
Є в ннї графічний планшет
Айпад
Стілус
Айпад
Стілус
Через яку програму ведеться урок?
Малая Налегке• 07 апреля в 22:17
Ответ дляЗабризкана водою
Є в ннї графічний планшет
Айпад
Стілус
Айпад
Стілус
Взагалі це зовсім не діло пропонувати онлайн уроки і не володіти для цього технічними засобами, вже скільки тих і курсів і безкоштовних роликів в інтернеті...
Навіть пенсіонерки вже освоїли. Тим більше математика шкільна, це не мандаринський діалект китайської, це популярна дисципліна.
Забризкана водою
• 07 апреля в 22:36
Ответ дляМалая Налегке
Через яку програму ведеться урок?
Зум
Малая Налегке• 07 апреля в 22:47
Ответ дляЗабризкана водою
Зум
А дитина пробувала сама стилусом на дошці писати? в принципі ця опція стоїть за умовчанням, коли шериш дошку воно питає : спільне користування?
Треба вибрати на панелі інструментів ручку і писати.
Забризкана водою
• 07 апреля в 22:48
Ответ дляМалая Налегке
Так
Вона займалась раніше
Все зручно
І дз вона робить на планшеті
Вона займалась раніше
Все зручно
І дз вона робить на планшеті
Малая Налегке• 07 апреля в 22:49
Ответ дляЗабризкана водою
Так
Вона займалась раніше
Все зручно
І дз вона робить на планшеті
Вона займалась раніше
Все зручно
І дз вона робить на планшеті
Ну дивно. Я б відмовилася. Онлайн репетиторів з математики зараз море.
Непогодка• 07 апреля в 23:00
Ответ дляЗабризкана водою
Не пише сама нічого
Не малює графіки
Все робить вчителька
Не пише сама нічого
Не малює графіки
Все робить вчителька
Репетитор чи шкільний учитель?
Забризкана водою
• 07 апреля в 23:01
Ответ дляНепогодка
Репетитор чи шкільний учитель?
Репетитор
Непогодка• 07 апреля в 23:04
Ответ дляЗабризкана водою
Репетитор
Ви платите, ви замовляєте музику.
Вам потрібно проговорити це з репетитором.
Я з репетитором доньки багато чого обговорюю, або дитина сама. Я ж пооасу не за те, щоб відсиділа урок, а щоб чогось навчилась. Репетитору теж не цікаво, щоб відсиділа