Харчовий тріль• 2 часа назад
Розлучення. З ким буде дитина, якщо мати офіційно непрацевлаштована?
Наскільки впливає той факт, що мати офіційно не працює? Маю постійні підробітки, але це неофіційно
І ще, якщо чоловік згоди не дає -- розлучать все одно? я навіть його даних не маю, типу номер паспорта і всяке таке. Підкажіть ще, скільки послуги адвоката коштують? мене цікавить саме розлучення, проживання дитини зі мною і аліменти, щоб платив. Це краще адвоката у себе в місті шукати?
Харчовий тріль
• 1 час назад
Ответ дляФима Собак
так а хто хоче розлучитись. ви чи він?
я. він хоче це зробити моїми руками
Добродійка• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
житло в мене є. дитині 11. в Україні
То навіщо вам те розлучення?
Відпустіть його.
Добродійка• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
я. він хоче це зробити моїми руками
В сенсі? Щоб ви сплали судзбір чи стали ініціатором?
Ясно ж, що він не подасть позов до вас, що вже відкохав іншу.
Харчовий тріль
• 1 час назад
Ответ дляДобродійка
стала ініціатором
Добродійка• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
стала ініціатором
А Ви шо? Не хочете бути ініціатором?
Бриджит_Фрикандо• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
чесно кажучи не знаю. ну тобто він тато хороший і хотів би щоб дитина була з ним. але дитині 11 вже і якщо вона скаже,що хоче залишитись зі мною, навряд чи він буде боротись
Ви передивилася серіалів
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Слухайте, нащо вам те розлучення зараз? Це йому воно може буде треба для його музи, то хай сам впрягається. Виперти з речима зі своєї хати можна і без розлучення. Ви краще з ним про фінансову сторону та про його участь у вихованні дитини домовтеся зараз, поки ще його совість може гризе
Бриджит_Фрикандо• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
морально розчавлена. фінансово потягну. у мене дуже хороша родина
Тобто перекладете свої питання на родичів?
ПриснитсяЖЕ• 1 час назад
Ответ дляКнопус
Так. І вам ці проблеми з фінансуванням дитини здадуться дрібною проблемкою.
Зібрати свою цінність докупи ото буде квест
А у нее есть выбор?
ДелиВерка• 1 час назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
Даже лучше,сможете сами алименты платить и видеть ребенка раз в месяц
А Ви так змогли б?
Полтавська галушка• 48 минут назад
Ответ дляХарчовий тріль
в принципі, якщо дасть згоду, щоб все пройшло швидко і без перепон то мені ті аліменти не принципові
Краще відразу подавайте на аліменти, щоб двічі не вставати і хай офіційно платить, бо тут дає, тут забув… а якщо немає спору про аліменти, юридично вважається, що він допомагає добровільно і все ок
Полтавська галушка• 47 минут назад
Ответ дляЧервона калина
Авторко, чому взагалі питання стало про дитину? Ви ж розлучаєтесь, а не дитина
Бо краще відразу в позов вписати «прошу визначити місце проживання дитини з матірʼю», щоб не бігати ще раз
Полтавська галушка• 44 минуты назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Якщо в нього бронь, то зп офіційна не мінімалка, аліменти будуть нормальні
Червона калина• 31 минуту назад
Ответ дляПолтавська галушка
Ці позови не розглядаються в одному провадженні, бо не пов’язані між собою, це різні правовідносини.