Аноним_Русалка• 07 апреля в 22:18
Чи потрібна фармацевту вища освіта?
Є від неї хоч якийсь толк? Читаючи треш історії про аптеки, відгуки про роботу в крупних мережах, пишуть, що навіть щоб бути завідуючою, не обов´язково мати фармацевтичну освіту. Є тут провізори, фармацевти? Жалкуєте, що вивчались на цю справу, чи навпаки?
успокойте_Меня• 07 апреля в 22:20
Це як питати чи потрібна лікарю вища освіта.
Без вищої фармацевтом просто не стати
Шлях до зірок• 07 апреля в 22:24
Ответ дляуспокойте_Меня
Без вищої фармацевтом просто не стати
Так, а зачем она им? Они же не назначают препараты. Могут посоветовать ибупрофен, а что еще?
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 22:27
Ответ дляуспокойте_Меня
Без вищої фармацевтом просто не стати
Ну я ось читаю відгуки про роботу в мережі Подорожник, АНЦ, 911. Що беруть всіх підряд, головне їхні торгові марки парити, плани робити. То сенс 6 років вчитись тоді?) Якщо такі справи. Це я про аптеки конкретно. В лікарнях зовсім інша система. Медсестру чи лікаря без освіти не візьмуть на роботу, а в аптеці і вчорашня санітарка може стояти на касі
Поросенка• 07 апреля в 22:28
Ответ дляАноним_Русалка
Вы когда это пишите такое чувство, что бредите
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 22:29
Навіщо наприклад закінчувати Богомольця, платити по 30 к в рік, чи скільки там зараз коштує навчання? Щоб потім на касі стояти за 20-25 тисяч
Коплю на груди• 07 апреля в 22:29
На жаль, професія знецінилась. Мы вивчали багато хімії, ботаніку, фармакології. Хороший фармацевт знає не менш за лікаря. Але глобалізація ринку потребу тільки продаж.
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 22:30
Ответ дляПоросенка
Що я не так сказала? Який бред я написала?Те що беруть в аптеки без освіти профільної? Так це факт, я не по наслишкі це знаю. Оформляють касирами торгового залу і вуаля , провізор і умовно кажучи колишня медична сестра мають однакову зп, ну або хто як продасть
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 22:31
Ответ дляКоплю на груди
На жаль так. Як в супермаркеті вже
Злюка-закусюка• 07 апреля в 22:32
Тут було купа тем про роботу фармацефтом, що відношення як до звичайних продавців і зп така сама. Навіщо на таке вчитися 6 років?
Коплю на груди• 07 апреля в 22:33
Ответ дляЗлюка-закусюка
Фарм факультет вже декілька років не набирає студентів
Поросенка• 07 апреля в 22:33
Ответ дляАноним_Русалка
Я сама работала в аптеке когда училась никого не знаю кто б работал без образования. И да все кто со мной учились никто в аптеке не работает , поэтому закончить фарм это не равно в аптеке работать . да это у нас опустили эту специальность ниже плинтуса поэтому желающих очередь не стоит .
Кнопус• 07 апреля в 22:36
Я работала после колледжа, в 25 поступила заочно на провизора. С 26 работаю медпредом. Для того, чтобы устроиться в хорошую компанию, нужно высшее мед образование, для этого собственно и поступила
Хвець-тець• 07 апреля в 22:40
Я маю вищу фарм.освіту,але не працювала за спеціальністю 10 років .Цікаво чи візьмуть мене в аптеку?(Це так,для себе цікаво)
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 22:41
Ответ дляХвець-тець
Та візьмуть, нехватка кадрів, в аптеку черги не стоять
Злюка-закусюка• 07 апреля в 22:42
Ответ дляКоплю на груди
Ну от, може компанії задумаються, що треба людей цінувати
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 22:43
Ответ дляКнопус
Тобто якщо плануєш далі йти в хорошу фарм компанію(Фармак, Дарниця, Артеріум, Тева, Берлін Хемі) то все-таки вишка дає свої плюси?
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 22:43
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не задумаються( та й наша система освіти бажає знати кращого
Коплю на груди• 07 апреля в 22:48
Ответ дляХвець-тець
Візьмуть, після курсів.
Кнопус• 07 апреля в 22:49
Ответ дляАноним_Русалка
Без вышки и опыта, в большинстве компаний не берут
Коплю на груди• 07 апреля в 22:49
Ответ дляАноним_Русалка
Так. Медпредом без профільної освіти далеко не двинеш.
Хвець-тець• 07 апреля в 22:51
Ответ дляКоплю на груди
Візьмуть, після курсів.
А де їх проходять,чи від аптеки?
Соображалочка• 07 апреля в 22:55
Якісний коледж запросто міг би готувати фармацевтів. Абсолютна більшість все одно далі аптеки не йде, нема сенсу просиджувати роки. Для тих, кому треба карʼєра, є хімія, біологія, біотехнології, відповідні факультети.
Коплю на груди• 07 апреля в 23:01
Ответ дляХвець-тець
А де їх проходять,чи від аптеки?
Спитайте у Вузі- де є фарм факультет
Вумна, аж страшно• 07 апреля в 23:08
Ответ дляХвець-тець
А кем работали?
Violetta777• 07 апреля в 23:12
А ви в тцк ходили? Квіток фармацевти отримують ?чи достатньо резерв?
Отримувати виш сенсу нема,особливо зараз..
Невгамовна шахиня• 07 апреля в 23:26
Ответ дляКоплю на груди
Та прямо не менше
Інші знання абсолютно
Аноним_Русалка
• 07 апреля в 23:43
Ответ дляКнопус
Досвід аптечний грає роль? Чи потрібно щось глобальніше(той же мед представник)?
Коплю на груди• 08 апреля в 22:08
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та прямо не менше
Інші знання абсолютно
Ви вчились на фармацевта або на лікаря?