НетЕщеНаверное• 07 апреля в 22:48
Син мастурбує. Це нормально?
Доброї ночі. Недавно, проходячи коридором, побачила злегка прочинені двері, заглядаю і що я бачу! Сидить син на ліжку та мастурбує. Я трохи шокована. Чи підкажіть, це нормально?
Мексиканочка• 07 апреля в 22:56
Ответ дляНетЕщеНаверное
Йому ще 13 років. Трохи зарано для цього.
Для внуків так, а робити підлітку наодинці то не рано , це ж фізіологія
НетЕщеНаверное
• 07 апреля в 22:56
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы сами во сколько начали?
Коли, я була по старше вже. Десь у років 15.
ПоЗиТиВнАя• 07 апреля в 22:57
Ответ дляНетЕщеНаверное
1. Он мальчик. 2. Сейчас не 1999й год
МЕСТО_Встречи• 07 апреля в 23:00
Автор, вилізайте з печери. Дитина пізнає своє тіло набагато раніше. Я почала це робити років у 6, за що моя мама ставила мене на коліна та не дозволяла посидіти у ванній. А коли я застала свою доньку за цим- зробила вигляд, що не помітила. А Ви й далі розповідаєте сину, що його приніс лелека, чи в капусті знайшли?
Помаранчова душа• 07 апреля в 23:09
Ответ дляМамаша в бигудях
Чем бы дитя не тешилось, лишь бы не плакало. Мальчики с рождения играются со своей цицуркой.
и девочки тоже, начала интересоваться еще лет с 6
Метровий сантиметр• 07 апреля в 23:15
Ответ дляНетЕщеНаверное
Йому 13
Поправлю - 13,10
Теж хотіла спитати, побачивши назву теми
Метровий сантиметр• 07 апреля в 23:18
Ответ дляА.р.і
???
Це серйозне питання!
Так, це нормально.
Якщо є тато, хай поговорить з ним про це і пояснить, що це нормально, але двері мають бути зачинені
Це серйозне питання!
Так, це нормально.
То людина питання з підколом задала.
Ця автор тут місцевий збочинець.
То про синачку, то про доньку, але вік однаковий 13,10) і теми всі з уклоном в порно.
Мабуть навіть ще не визначилась чґсин у неї чи донька)))
Ця автор тут місцевий збочинець.
Надежда наш компас• 08 апреля в 01:03
Це нормально, але дивно що він не зачиняється.
Не трогайте дитину, моєму теж 13, ми навіть це обговорювали)
Творю чудеса• 08 апреля в 01:58
Автор Ви хвора чи що з Вами?!По кілька разів на місяць одне те саме «Я проходила коридором а син мастурбує»
НетЕщеНаверное
• 08 апреля в 02:51
Ответ дляНадежда наш компас
’не зачиняється’ Це мабуть, щоб не було підозр. Я так думаю