Тішуся неперетішуся• 08 апреля в 03:44
Питання заміжнім жінкам.Чи були у вас потаємні незвичайні сексуальні фантазії?
Наприклад - чи хотіли ви родича/друга свого чоловіка коли-небудь?Або чи хотіли ви свого студента (якщо ви,наприклад викладач).
ДаЗдраПерма• 08 апреля в 03:47
Ахах, вот чет подумала, на порнохабах видосики на разных языках мира, но на украинском нет ни одного. Наша порноиндустрия вообще не развита никак ?
Дуб береза• 08 апреля в 03:47
Уві сні часто сниться секс з незнайомцем, така пристрасть🔥, в житті ніхто не приваблює в цьому плані.
Эта_Шикарна)• 08 апреля в 04:34
Были любовниками с отчимом мужа . Меня он и ранее привлекал. Но инициативу проявил он первый
Советчица Года• 08 апреля в 04:45
Ответ дляДуб береза
Це дуже погано, що вам таке сниться, бо нас вас хтось чаклує і чаклун витягує з вас всю енергію, так людина без сил може і померти. Ви чули про сукуба і інкуба..це дуже погано коли таке сниться, якщо ще до вас після цих снів причипився якийсь мужик, то це точно вам не пара, тікати від нього треба. Я таку одну пару знаю, вони один одним наїстися не можуть, але там просто із жінки соки вип´ють так, що вона в шоці буде, ще і з її сімейки.
Навіть! Церква про таке явище знає.
Мальчун-задирун• 08 апреля в 05:21
Ответ дляЭта_Шикарна)
А чоловік так і не взнав проце?Ви досі з ним?
Цикавенная• 08 апреля в 06:40
Були . Хотіла якісного сексу . Він ніякий, швидкий, егоїстичний був… Розлучилася і з іншим свої фантазії втілювати стала , інший зміг мене розкрити по справжньому
Тішуся неперетішуся
• 08 апреля в 09:12
Ответ дляЭта_Шикарна)
Круто.Только он вас держит на крючке
Мимишная Булочка• 08 апреля в 11:30
Ответ дляТішуся неперетішуся
Круто.Только он вас держит на крючке
На каком? Я рассталась с ним
Тішуся неперетішуся
• 08 апреля в 16:14
Ответ дляМимишная Булочка
На каком? Я рассталась с ним
:-(
Тішуся неперетішуся
• 08 апреля в 19:53
Ответ дляМимишная Булочка
Уже более года прошло)
И?
Шкала Радощів• 08 апреля в 21:25
Були і є. Часто фантазую про секс типу ,,ніжного згвалтування,, Збуджують фантазії про наручники і зв´язування. Хотілось би спробувати щось подібне у рольових іграх. Але у мого чоловіка на жаль зовсім інший темперамент.
Тішуся неперетішуся
• 08 апреля в 23:26
Ответ дляШкала Радощів
Ви про Дубаї новини бачили?Подивіться,перехочете.