Пэрисхилтонша• 08 апреля 2025

Порадьте модель джинсів на зріст 165, талія 72, стегна 91

і попи немає(((
Зараз можу тільки он-лайн придбати, тому змоги міряти різні моделі немає, а купувала собі щось дуже давно... вже і вподобання і мода змінилися
НетЕщеНаверное• 08 апреля 2025
Прямые
Кумася• 08 апреля 2025
Зару смотрите . Манго
Сиреневенькая• 08 апреля 2025
Клеш, прямые, момы
тянитолкайка• 08 апреля 2025
У меня очень похожие параметры, автор. Но лучше бы сфоткали свои ноги, или дописали инфу - потому что сами по себе эти параметры малоинформативны. Казалось бы,. по пропорциям бедра/талия - песочные часы, но я вот при этом почти треугольник, бедра как у парня блин, прямые квадратные, а плечи здоровые.
Мне очень идут широкие мом-джинсы - знаю, уже не тренд, но они меня украшают, придают недостающую женственность пропорциям. Момсы еще не совсем устарели, так вписать в образ их можно. А трендовые вайдлег никак не могу выбрать, особенно на низкой посадке - они делают мою нижнюю часть катастрофически некрасивой
миссДавеча• 08 апреля 2025
Джинси то рулетка онлайн. З подібними параметрами, лише вища і бедра трохи вужчі, теж без попи - мені то 34 розмір, то 36, то може бути, то жах жахом. Вайдлег поки жодні, де не міряла не сіли так, шоб не страшно, а от карго одні, в сінсеї були ок, 36 розмір. Одні прямі в резервді більш менш підійшли, але теж не настільки, щоб розумів - добре сіло. Я б не ризикнула онлайн
Бува і таке• 08 апреля 2025
Только мерять, у вас талия широкая ну или лишний вес там, для ваших бедер. Есть модели с широкой талией, но большинство вам в талии будут малы.
автор Пэрисхилтонша • 08 апреля 2025
52 кг...
Бува і таке• 08 апреля 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
52 кг...
Хм. Я вешу 49-50 талия 64 и бедра 89-90 и мне не все джинсы с моими бедрами в талии подходят.
Натали м• 08 апреля 2025
Ответ длямиссДавеча
погоджуюсь. аналогічна ситуація. вже стільки магазинів обійшла.....єдиний варіант, що мені підійшов, це Pull & Bear. реально зручно. можливо в них є доставка з приміркою, або повернення, то ідеальний варіант
автор Пэрисхилтонша • 09 апреля 2025
Ответ дляНатали м
а яка саме модель?
Натали м• 09 апреля 2025
на стегна 93 і талію 72 мені ідеально сів 34 розмір, хоча більшість джинсів я міряла 36 і 38.
модель ця: https://www.pullandbear.com/ua/мішкуваті-джинси-із...
автор Пэрисхилтонша • 09 апреля 2025
Ответ дляНатали м
не відкрию посилання на жаль
Натали м• 09 апреля 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
не відкрию посилання на жаль
зайдіть на їх сайт, артикул моделі 3687382
автор Пэрисхилтонша • 09 апреля 2025
Ответ дляНатали м
🥰