Інно4каа• 31 марта в 11:20

Дівчата, у кого зріст 175+

Де ви купуєте джинси,брюки на свій зріст? Щоб було в повну довжину. Бажано реальні магазини,а не інтернет.Київ
Джемма• 31 марта в 11:21
В Зарі повно моделей на 175
автор Інно4каа • 31 марта в 11:21
Ответ дляДжемма
В Зарі повно моделей на 175
дякую, подивлюся
Witty• 31 марта в 11:22
Манго
Просто джинсові бренди, там є довжина 34 зазвичай.
Кос, але його ніби нема офлайн чи вже є?
Santander• 31 марта в 11:22
Я 175 і ніколи не знала, що я проблеми купити штани потрібної довжини, якщо чесно
Santander• 31 марта в 11:23
Ответ дляWitty
Манго
В Україні немає
Веточка сакуры67• 31 марта в 11:24
Знаю только интернет. В нексте есть мода для высоких.
Witty• 31 марта в 11:24
Ответ дляSantander
По-перше, вам до 30 років?
По-друге є різна довжина ніг при однаковому зрості. Я спеціально якось обрала блогера свого зросту і ваги і на мене її речі не сідали, а штани були куценькі))
Веточка сакуры67• 31 марта в 11:25
Ответ дляSantander
Есть. Дочка 170 и многие короткие. У неё именно ноги длинные относительно тела
автор Інно4каа • 31 марта в 11:26
Ответ дляSantander
у вас напевно не дуже довгі ноги,а може бути дівчинка 170 см,але з довгими ногами
автор Інно4каа • 31 марта в 11:28
Ответ дляВеточка сакуры67
через інтернет трохи боюся замовляти,наприклад,я в Колінссі міряла 34 довжину і виявилися короткуваті,а пару років тому купувала джинси з 94 довжиною, так нормально було
KroKro1980• 31 марта в 11:28
Я в Reserved покупала на свой рост 175. Ну и конечно Levi´s, если подходит по бюджету. Если не подходит, то все равно можно примерить в реальном магазине и заказать на скидках на официальном американском сайте.
ПекельнаКрасуня• 31 марта в 11:31
в Резервд брала, даже одна модель из Синсея норм по длине.
а вообще смирилась уже с подстреленными штанами))
автор Інно4каа • 31 марта в 11:33
Ответ дляПекельнаКрасуня
аа,я там міряла,короткі( у мене зріст 180
ПекельнаКрасуня• 31 марта в 11:34
Ответ дляІнно4каа
ну вы выше меня на 5 см. тогда да - вам короткие
Северная• 31 марта в 12:45
На рынке беру турецкие Секаr. Мне не только длину трудно подобрать, но и посадку. Эти садятся идеально. Рост 178.
автор Інно4каа • 31 марта в 12:46
Ответ дляСеверная
на якому саме ринку?
Северная• 31 марта в 12:47
Ответ дляІнно4каа
на якому саме ринку?
На Героев Днепра.
автор Інно4каа • 31 марта в 12:48
Ответ дляСеверная
На Героев Днепра.
біля самого метро?
Северная• 31 марта в 12:52
Ответ дляІнно4каа
біля самого метро?
Да. Если пройти через вход мимо очков-шапок, то выйдете как раз к джинсовым точкам. Мой средний, там хозяйка невысокого роста и крупная помощница у нее. Номер контейнера не помню.
автор Інно4каа • 31 марта в 12:57
Ответ дляСеверная
дякую
Santander• 31 марта в 14:30
Ответ дляІнно4каа
В мене довгі ноги
Santander• 31 марта в 14:30
Ответ дляWitty
По-перше, вам до 30 років?
Ні, мені 40, і ноги в мене довгі. І я писала лише про себе, як в інших не знаю
Santander• 31 марта в 14:33
Останні джинси Ксенія шнайдер. Вони і на 180 будуть довгуваті я думаю.
Cos гарно сидять
Ще в мене є gasanova, теж довгі
автор Інно4каа • 31 марта в 14:39
Ответ дляSantander
Cos гарно сидять
Ще в мене є gasanova, теж довгі
ці всі марки де можна поміряти?
Santander• 31 марта в 14:39
Ответ дляІнно4каа
ці всі марки де можна поміряти?
Cos лише в Європі (
А то наші українські дизайнери
Gleva• 31 марта в 15:13
Левайс, міряю в магазині, замовляла на амер сайті
Зараз ходжу в джинсах Манго, купляла в їх магазині, але більший вибір є в арго та інтертоп
Також вайкікі є на високий зріст
Купляла і колінз, але такий фасон, щоб по кісточки, короткуваті
В магазині half price в республіці міряла некст, дуже класна довга довжина, шкода що завеликій розмір був. Тобто в некст є на високий зріст, там і просте повернення є
Мій зріст 184 см
Lacrimo• 01 апреля в 12:48
34 довжина є у багатьох, в тому левайсі. Але якщо ноги дуже довгі - то треба 36, його я не зустрічала. У мене довгі, 34 достатньо. Літом і так потрібні укорочені, 29 недавно купила якраз. Але я не люблю щоб по болоті волочила їх. Дехто так носить.