Де ви купуєте джинси,брюки на свій зріст? Щоб було в повну довжину. Бажано реальні магазини,а не інтернет.Київ
Ответ дляSantander
Я 175 і ніколи не знала, що я проблеми купити штани потрібної довжини, якщо чесно
По-перше, вам до 30 років?
По-друге є різна довжина ніг при однаковому зрості. Я спеціально якось обрала блогера свого зросту і ваги і на мене її речі не сідали, а штани були куценькі))
Веточка сакуры67• 31 марта в 11:25
Ответ дляSantander
Есть. Дочка 170 и многие короткие. У неё именно ноги длинные относительно тела
KroKro1980• 31 марта в 11:28
Я в Reserved покупала на свой рост 175. Ну и конечно Levi´s, если подходит по бюджету. Если не подходит, то все равно можно примерить в реальном магазине и заказать на скидках на официальном американском сайте.
ПекельнаКрасуня• 31 марта в 11:31
в Резервд брала, даже одна модель из Синсея норм по длине.
а вообще смирилась уже с подстреленными штанами))
ПекельнаКрасуня• 31 марта в 11:34
Ответ дляІнно4каа
аа,я там міряла,короткі( у мене зріст 180
ну вы выше меня на 5 см. тогда да - вам короткие
Ответ дляWitty
По-перше, вам до 30 років?
Ні, мені 40, і ноги в мене довгі. І я писала лише про себе, як в інших не знаю
Левайс, міряю в магазині, замовляла на амер сайті
Зараз ходжу в джинсах Манго, купляла в їх магазині, але більший вибір є в арго та інтертоп
Також вайкікі є на високий зріст
Купляла і колінз, але такий фасон, щоб по кісточки, короткуваті
В магазині half price в республіці міряла некст, дуже класна довга довжина, шкода що завеликій розмір був. Тобто в некст є на високий зріст, там і просте повернення є
Мій зріст 184 см
Також вайкікі є на високий зріст
Мій зріст 184 см