Цветочница• 08 апреля в 10:37
Как вам одежда, обувь аксессуары Ralph Lauren?
Какое там качество?
Чижик Пижик• 08 апреля в 10:41
Две пары обуви заказанные с оф.сайта развалились после одного сезона аккуратной носки (мужские).
ЭкстрасенсиХаЯ• 08 апреля в 10:43
Детская одежда норм. 3 года никаких катышек. Носки-ужас попались, синтетика. Пуховик у меня, тоже довольна, но в машинке лучше не стирать, если нет сушильной 😅
Контрольница• 08 апреля в 10:48
Сумки хороші, але в мене всі добре носяться.
Взуття не маю.
Одягу маю багато . Якісь краща лінії Polo, а не Lauren і купляти краще в Європі .
Верхній одяг по якості Америка /Європа одинаковий . Перу в праці .
Навіть реглани відрізняються плотністю матеріалу .
Джінси хороші, але крій Levi´s мені подобається більше .
Але я такий динозавр, що пам´ятаю, коли ще були 3 лінії ( синя , чорна і колекшин )
Взуття не маю.
МеняАЖтрусит• 08 апреля в 11:00
Так у них є різні лінійки з дуже різною вартість. І якість відповідно теж дуже різна