Мороженная курица• 08 апреля в 21:44

Чи залишиться у наших дітей можливість навчатися в 10-12 класах?

Це питання виникло у батьків та вчителів після внесення славнозвісного законопроекту https://www.facebook.com/share/p/1AZk99khgf/. Поширена, будь ласка, інформацію, не будьте байдужими https://petition.kmu.gov.ua/petitions/8026
Розвідка Маші• 09 апреля в 15:15
Ответ дляУхахайкина
Во время вп митинги запрещены. Удобно?
Зачем вам митинги, идете к главе отг и решаете, пусть выделяет деньги
Розвідка Маші• 09 апреля в 15:17
Ответ дляУжеВотДа
Пиздець комент.... То в селах не люди живуть? Не всім ті 10-ті потрібні? Так, не всім. А кому потрібні, то ті в прольоті, бо з села
Зе раз -хто дійсно бажає вчитись, доїде до школи , ну не може бути в кожному селі по ліцею
Ухахайкина• 09 апреля в 15:24
Ответ дляРозвідка Маші
Виробництво, яке було на території отг, знищили шахеди. Це мінус налоги
Налог з силовиків теж забрали з місцевого бюджету.
У нас уже всі зарплати ,,які виплачують з місцевого бюджету, затримують на 2-3 тижні. 2 класи на паралелі, це 6 класів старшої школи. Це не 100т на рік
Ухахайкина• 09 апреля в 15:26
Ответ дляРозвідка Маші
У нас не село. Селище (раніше це був райцентр), у нас з такими вимогами його теж не буде
Розвідка Маші• 09 апреля в 15:27
Ответ дляУхахайкина
Ну, що сказать, співчуваю, якщо глобально дивитись, то йде знищення української нації, чистий геноцид
Шмоточницаца• 09 апреля в 20:24
Ответ дляЗвоночек
А зачем? Стране нужны рабы
Країна перенасичена непотрібними і некваліфікованими юристами, дієтологами, психологами і маркетологами.
автор Мороженная курица • 09 апреля в 21:24
Ответ дляШмоточницаца
Ви пропонуєте знищити саме освіту, а не працювати над тим, що меньше було б корумпованих депутатів та їх підлабузників. А може розвивати треба промисловість, будувати дороги та транспорт,а не знищувати освіту та казати,що багато фахівців. Керівництво такої політики треба засцятими ганчірками гнати та наводити лад в країні
Шмоточницаца• 09 апреля в 21:56
Ответ дляМороженная курица
Освіта вища має бути не для всіх, діти в першу чергу мають освоювати професію. І для цього мають бути коледжі на кшталт проф-тех училищам. Як ви збираєтеся будувати дороги, коли робітників нема-одні айтішніки і білі воротнички навколо?

Оті корумповані депутати теж вчилися в цій освіті. Хєрова в нас освіта, як не крути. Якщо що я теж в цьому варюся. Тому знаю про що кажу.
dahashutka19• 09 апреля в 22:57
У нас все так давно зі школами зробили ( Дніпро) . В нашому районі є школи початкові, є ліцеї , гімназії.
ГонУрова дівка• 10 апреля в 09:19
Ответ дляdahashutka19
проблема в том, что сейчас разговор идет о том что если не будет 4 класса в паралели в 10-12 классах, то не будет госфинансирования, во всех лицеях которые недалеко от нас по 2 класса, один французский, второй с углубленным английским, не верю что они сделают математический профиль и можно будет перейти туда